Fazilet Hanım Yasemin Kim?

Fazilet Hanım Yasemin Kim?

Fazilet Hanım ve Kızlarında Yaseminin gerçek adı Hazal Türesan. 1985 Ankara dogumlu olan oyuncunun boyu 1.70 kilosu ise 50. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk dizi Kara Para Aşk dizisidir.
Hazal Türesan 1985 yılında Ankara’da doğdu. Hazal Türesan ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Üniversite eğitimini Ankara’da tamamlayan güzel oyuncu, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde tiyatro eğitimi almıştır.

Yasemin Aytekin hangi dizilerde oynadı?

HAZAL TÜRESAN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

 • 2019 – Mucize Doktor (Beliz) (TV Dizisi)
 • 2019 – Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle (Sinema Filmi)
 • 2018 – Yaşamayanlar (Yisa) (İnternet Dizisi)
 • 2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Ceren) (TV Dizisi)
 • 2017-2018 – Fazilet Hanım ve Kızları (Yasemin) (TV Dizisi)
 • 2016 – Sol Şerit.
 • Yalancı dizisinde Yasemin Kimdir?

  Türesan, şu anda ‘Yalancı’ adlı dizide Yasemin karakterine hayat vermektedir. Başarılı televizyon kariyerinin yanı sıra beyaz perdede boy gösteren Hazal Türesan, ilk kez 2014 yılında Bir Don Juan Öldürmek, hemen ardından 2015 yılında Sol Şerit yapımlarında rol aldı.

  Yasemin Show kimdir?

  İnternet fenomenlerinden Rizeli Yasemin, ya da Karadenizli Yasemin olarak tanınmış, özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Baba tarafından aslen Sakarya, anne tarafından ise aslen Rize’lidir. Yaşantısını İstanbul Beykoz’da sürdürmektedir.

  You might be interested:  Metin2 Leylak Ne Işe Yarar?

  Fazilet Hanım ve kızları Yağız Kimdir?

  Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. 2005 yılında Bornova Anadolu lisesinden mezun olmuş ardında 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği okuyarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Üniversitenin tiyatro klubüne üye olan Ertuğrul, ilk tiyatro deneyimini burada yapmıştır.

  Yalancı Murat kim?

  Yalancı dizisinde Murat Özdal karakterine Cemal Toktaş hayat verecek. İşte tüm merak edilenler Show TV’nin Süreç Film imzalı iddialı dizisi Yalancı bu akşam ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yalancı’nın başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci paylaşıyor.

  Yalancı dizisindeki Yasemin hangi dizilerde oynadı?

  İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında rol aldığı Unutma Beni dizisi ile yaşayan Hazal Türesan; Tatlı İntikam, Kara Para Aşk, Yeniden Başla ve Deniz Yıldızı dizilerinde rol almıştır.

  Yalancı Yasemin ne iş yapıyor?

  Anestezi uzmanı. Mehmet Emir’le aynı hastanede çalışıyor.

  Hazal Türesan kaç kilo?

  Başarılı oyuncu büyüdükçe daha fazla oyunculuğa merak sardığını ve kariyerinde oyunculuğu çok istediğini ifade eden güzel oyuncu bu sebeple üniversite eğitimini tiyatro bölümü olarak tercih etmiştir. Güzel oyuncu Hazal Türesan, 1.70 metre boyunda, 51 kilo ve Boğa burcudur.

  Jet sosyete Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

  1988 yılında dünyaya gelen Yasemin Sakallıoğlu, üç kardeşin en küçüğü olarak İstanbul’da doğdu. Aslen Rizeli olan oyuncu henüz bebekken Rize’ye gönderildi ve 6 yaşına kadar orada yaşadı. Daha sonra yeniden İstanbul’a gelen Yasemin Sakallıoğlu, liseden mezun olmasının ardından bankacılık yapmaya başladı.

  Yasemin Sakallıoğlu ne mezunu?

  Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı. Sosyal medyada çektiği komik videolarla bir fenomen haline geldi. Yapımcıların dikkatini çeken Yasemin Sakallıoğlu, 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu.

  You might be interested:  Tavada Gül Böreği Nasıl Yapılır?

  Yağız Egemen kaç yaşında?

  Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi’nden mezun oldu.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector