Nilüfer Festivali Ne Zaman?

Nilüfer Festivali Ne Zaman?

“ Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel ” sloganıyla Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenecek festival, zengin sanatçı listesiyle, on binlerce kişiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Müzikseverler 3 gün boyunca müziğe doyacak. Nilüfer Müzik Festivali’nin tarihi ise 7-8-9 Eylül 2018 olarak belirlendi.

Nilüfer Müzik Festivali 2021 ne zaman?

Türkiye’de pek çok ilke imza atan Nilüfer Müzik Festivali, 2, 3 ve 4 Eylül’de Balat Atatürk Ormanı’nda müzikseverlerle buluşuyor.

Nilüfer +1 Güz Konserleri nerede?

Balat Atatürk Kent Ormanı’nda gerçekleşecek Nilüfer +1 Güz Konserleri açılışı Kalben ile yaparken konser serisi ikinci gününde de Göksel Nilüfer +1 Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak.

Nilfest nerede?

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI, Nilüfer bölgesinde bulunan Balat Atatürk Ormanı Nilfest Konser Alanı konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır.

Nilüfer Caz Festivali nerede?

Balat Atatürk Ormanı,Atlas Köyü,Akçalar Göl Kıyısı

Zeytinli Rock Festivali olacak mı?

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından Burhaniye Belediyesi’nin katkılarıyla 7. kez gerçekleşecek Türk rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 17-18-19-20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Burhaniye’de düzenlenecek.

Konserlerde +1 ne demek?

+1 Fest Nedir? Pandemi döneminde içimizdeki konser yada festival isteğini bizlere online olarak sunan organizasyonlardan bir tanesi. Festival 6 hafta boyunca Cuma ve Cumartesi akşamları birer konser yayınlanarak, Rock’tan Rap’e, Alternatif Rock’tan Pop’a alanının zirvesinde olan 12 sanatçıyı bizlerle buluşturuyor.

Bursa Balat Ormanı’na hangi otobus gider?

Bu Otobüs hatları Balat Ormanı yakınından geçiyor: B/10, B/10-K, H/1.

6 Nilüfer caz tatili nerede?

Nilüfer Caz Tatili 3 Temmuz’da, kendine özgün tarzıyla belli bir hayran kitlesine sahip olan Barabar grubunun Balat Atatürk Ormanı’nda vereceği konserle sona erecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector