Yasemin Adalı Kim?

Yasemin Adalı Kim?

Yasemin Adalı, 1976 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 2000 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında bir Mimarlık şirketinde konut ve ofis iç mimari tasarım ve uygulana projelerinde çalıştı.

Yasemin Adalı kimdir nerelidir?

YASEMİN ADALI KİMDİR? Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi mezunu olan Yasemin Adalı, konut ve ofis iç mimari tasarımları yapıyor. 1976 yılında Ankara’da doğdu. 2000’de Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.

Vatan Şaşmaz’ın çocuğu doğdu mu?

Eşi Yasemin Adalı henüz hamileyken cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz’ın bebeği de Şubat 2018’de dünyaya geldi ve ‘Asil Vatan’ adıyla herkesi duygulandırdı Sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, ”Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim.

Vatan Şaşmaz’ın karısı doğum yaptı mı?

Ağustos ayında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi.

Vatan Şaşmaz’ın eşi doğum yaptı mı?

Vatan Şaşmaz öldürüldüğünde eşi Yasemin Adalı hamileydi. Yasemin Adalı, önceki gün doğum yaptı. Vatan Şaşmaz’ın oğluna babasının ismiyle birlikte ‘Asil Vatan’ ismi verildi. 43 yaşında yaşamını yitiren sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, ‘Baba olmayı çok istiyorum.

Vatan Şaşmaz’ın oğlunun adı nedir?

Ünlü sunucu ve oyuncunun yeni doğan bebeğine Asil Vatan Şaşmaz adının verildi. Şaşmaz, daha önce verdiği bir röportajda, ‘Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim. Ben de, eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector