Soru: Çiçek Sepeti Hangi Ülkelerde Var?

Soru: Çiçek Sepeti Hangi Ülkelerde Var?

Çiçek Sepeti yurtdışı gönderimi var mı?

YURTDIŞI ÇİÇEK SİPARİŞİ Tüm ülkelere teslimatımız vardır.

Çiçek Sepeti hangi ülkelere gönderiyor?

Bugüne kadar İspanya, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar ve Kuveyt’te operasyonlara başlayan Çiçeksepeti, yurt dışında LolaFlora markasını kullanıyor. Yurt dışında, Türkiye’de olduğu gibi yerli çiçek mağazaları ve iş ortaklarıyla çalışan girişim, her bir ülkeye özel pazar yeri sunuyor.

Çiçek Sepeti kime ait?

İstanbul’dan başka bir şehre çiçek göndermek istediğinde, bu alanda web dünyasında bir açık olduğunu fark eden Emre Aydın, Ciceksepeti.com’u 2001 yılında kurdu.

Çiçek sepetini kim satın aldı?

Amazon, 2006 yılında Emre Aydın tarafından kurulan Çiçeksepeti.com’dan bir azınlık hissesi satın aldı. Bu hisse alımı, son zamanlarda Türkiye’deki e.ticaret ve dijital şirketlere yapılan yatırımlar için bir ilk değil.

Trendyol yurtdışına gönderiyor mu?

trendyol.com üzerinden yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız var. Yurtdışı teslimatları Almanya ile sınırlı olup, trendyol.de üzerinden yapılmaktadır.

Çiçek Sepeti hangi kartlar?

Çiçek gönderimi yaptığınızda ödemelerinizi kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitemizde güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır.

Çiçek Sepeti saat kaça kadar teslimat?

Ciceksepeti.com üzerinden haftanın 7 günü – 24 saat sipariş verebilmektesiniz. Çiçek siparişleriniz aynı gün, hediye ve bonnyfood siparişleriniz, gönderilecek adrese bağlı olarak birkaç gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

BonnyFood sahibi kim?

O kadar canlı ve renkli ki, ürünlerimiz yemeye kıyamayanlar bile var.” “Lezzetli çiçek” fikri, ödül getirdi BonnyFood ‘un kurucu ortaklardan Didem Alsoy, bu fikri ile Türkiye Kadın Girişimciler Derneği tarafından düzenlenen “2010 yılı kadın girişimci” yarışmasında derece alırken, Avrupa’nın en başarılı 300 e-ticaret

You might be interested:  Kaktüs Için Saksı Nasıl Olmalı?

Çiçek Sepeti müdür?

Alkan Öztürk – Müdür – CicekSepeti.com | LinkedIn.

Çiçek Sepeti kaç paraya satıldı?

Ancak bu satın almayla ilgili hiçbir rakam ve ayrıntı paylaşılmadı. Ulaştığımız resmi kaynaklar, Çiçek Sepeti ‘nin Cicek.com’a ne kadar ödediği ve anlaşmanın ayrıntılı konusunda önemli bilgiler veriyor. Bu bilgilere göre Çiçek Sepeti ‘nin Cicek.com’a ödediği rakam 3 milyon 979 bin TL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector