Sıklıkla sorulur: Çiçek Dilligil Nasıl Zayıfladı?

Sıklıkla sorulur: Çiçek Dilligil Nasıl Zayıfladı?

Ünlü oyuncu Çiçek Dilligil, geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 30 kilo verdi. Oyuncu Çiçek Dilligil yaklaşık 3 yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 30 kilo vermeyi başardı. 3/15. Gün geçtikçe eriyen oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına 5 kilo daha vereceğini yazdı.

Çiçek Dilligil zayıfladı mı?

Ünlü oyuncu Çiçek Dilligil, geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 30 kilo verdi. Dilligil ‘in zaman içerisindeki büyük değişimi dikkat çekti. Oyuncu Çiçek Dilligil yaklaşık 3 yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 30 kilo vermeyi başardı. 90’lı kilolara geldiğimde ameliyat olmaya karar verdim.

Çiçek Dilligil ne ameliyatı oldu?

Mide küçültme ameliyatı olan ve hızla kilo veren oyuncu Çiçek Dilligil Teev2’de yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu. Dilligil, merak edilenleri canlı yayında anlattı. Mide küçültme ameliyatı olan ve hızla kilo veren oyuncu Çiçek Dilligil Teve2’de yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu.

Çiçek Özdilli kaç yaşında?

Çiçek Dilligil kimdir? Çiçek Dilligil, 5 Haziran 1969 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Lütfiye Çiçek Dilligil’dir.

Zara nasıl kilo verdi?

HABERTURK MAGAZİN Zara, düzenli spor yaparak 3 ayda 7 kg verdi. Sürpriz bir albüm çalışması için stüdyoya giren sanatçı, yaşadığı ruhsal ve fiziksel değişimi fotoğraflara yansıttı. Antrenman programı Crosfitt’le zayıflayan Zara, “Müzikal olarak demlendiğim bir dönemde kendimde de sadeleşmeyi seçtim.

Çiçek Dilligil hangi burç?

Ünlü isim Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Çiçek Dilligil, günümüz itibariyle 51 yaşındadır. Burç bilgisi İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran) olarak belirtilmiştir. Kadın Oyuncu Çiçek Dilligil 1,61 m boyundadır.

You might be interested:  Soru: Manolya Nasıl Bir Çiçek?

Dilligil ailesi nereli?

Avni Dilligil, Trabzon eşrafından, demiryolcu Ramiz bey ve Servinaz hanım’ın en büyük oğlu olarak 1 Ocak 1908 de o zamanlar Lübnan’a bağlı olan şimdi İsrail devleti’nin sınırları içinde kalan Hayfa şehrinde doğdu. Babasının görevi nedeniyle çocukluğu Hayfa’dan Batum’a, Edirne’den Samsun’a bir çok yerde geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector