Sıklıkla sorulur: Çiçek Dilligil Kim?

Sıklıkla sorulur: Çiçek Dilligil Kim?

Çiçek Dilligil burcu nedir?

Burç bilgisi İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran) olarak belirtilmiştir. Kadın Oyuncu Çiçek Dilligil 1,61 m boyundadır. Bora Öztoprak ile evlilik yapmıştır.

Bora Öztoprak babası kimdir?

Bora Öztoprak ‘ın babası onun müziğe olan ilgisini 5 yaşında iken keşfetmiş ve ona bir piyano alarak müzik başlangıcı için destekçi olmuştur. Bora Öztoprak.

Gerçek Adı Bora Öztoprak
Burç Aslan
Sosyal Medya https://twitter.com/boraoztoprak https://www.instagram.com/boraoztoprak/

Dilligil ailesi nereli?

Avni Dilligil, Trabzon eşrafından, demiryolcu Ramiz bey ve Servinaz hanım’ın en büyük oğlu olarak 1 Ocak 1908 de o zamanlar Lübnan’a bağlı olan şimdi İsrail devleti’nin sınırları içinde kalan Hayfa şehrinde doğdu. Babasının görevi nedeniyle çocukluğu Hayfa’dan Batum’a, Edirne’den Samsun’a bir çok yerde geçti.

Çiçek Dilligil aslen nereli?

Yeşilçam oyuncularından Avni ve Belkıs Dilligil çiftinin kızı olan Çiçek Dilligil, 5 Haziran 1969 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sanatçı bir aileden gelen Çiçek Dilligil ‘in sanat hayatında ön plana çıkması atv’de yayımlanan Dinazorus adlı çocuk programıyla oldu.

Çiçek Dilligilin annesi babası kim?

Belkıs Dilligil Avni Dilligil / Çiçek Dilligil, 5 Haziran 1969 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Lütfiye Çiçek Dilligil’dir. Annesi oyuncu Belkıs Dilligil, babası tiyatrocu Avni Dilligil’dir. Devlet Tiyatroları eski Genel Müdürü Rahmi Dilligil abisidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector