Okurlar soruyor: Otobüste Çiçek Nasıl Götürülür?

Okurlar soruyor: Otobüste Çiçek Nasıl Götürülür?

Çiçek nasıl paketlenir?

Çiçeği kutuya yerleştirin ve yan taraflardaki boşlukları ambalaj kâğıtları ile doldurun. Kutuyu hafifçe sarsın ve çiçeğin kutuda sarsılmadan durduğundan emin olun. Çiçeklerin karton koliye yerleştirdikten sonra koliyi kapatıp bantlayın.

Saksı nasıl taşınır?

Bitkinizi saksısı ile birlikte poşete yerleştirin ve poşetin ağzını toprak bölgeyi de içine alacak şekilde hafifçe sıkıp bağlayın. Plastik kepçe kullanmak da başka bir alternatiftir. Bu sayede saksı kırılsa dahi toprak ile bitki aynı yerde kalır.

Taşınırken çiçekler nasıl paketlenir?

Kutuya Yerleştirin Çiçeklerinizi kutu içerisine yerleştirin ve kutunun yan taraflarında kalan boşlukları ambalaj kağıtları ile sıkıca doldurun. Bu işlemi yaptıktan sonra çiçeği yerleştirdiğiniz kutuyu hafifçe sallayın ve çiçeğin kutuda sarsılmadan sabit bir şekilde durduğundan emin olun.

Havaalanına Çiçek sokulur mu?

Çiçekler, Bitkiler ve Havayolu Temel olarak, Ulaştırma idareleri buna izin verse de, havayolu şirketiniz izin vermeyebilir. Uçak içine uygun şekilde sığmayacağı için büyük bitkiler uçağa alınamamaktadır. Bitkiler kişisel bagaj limitinizden sayılır.

Uçakta çiçek nasıl taşınır?

Uçakta çiçek taşınması güvenlik servisleri tarafından yasak değildir. Yapay çiçekleri kabin ve kayıtlı bagaj bölümünde taşıyabilirsiniz. Gerçek çiçek konusunda ise, bazı havayolu şirketleri sadece kabinde taşınmasına izin verir.

Çiçek kargolanır mı?

Çiçek göndermek için çiçekçiye gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden online sipariş vererek istediğiniz adrese çiçeğin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İnternetten baktığınız için istediğiniz kategoriye girer ve siparişinizi hemen gerçekleştirirsiniz.

Havaalanına sigara sokulur mu?

3. Sigara /çakmak El bagajında ve yolcu beraberinde sigara ve bir adet çakmak taşınması mümkün. Elektronik sigaraların da el bagajında taşınmasına izin veriliyor.

You might be interested:  Kasımpatı Nasıl Köklendirilir?

Bıçak ile uçağa alınır mı?

** Uçak içine, el bagajınızda veya üzerinizde hiçbir şekilde bıçak vb kesici aletler ile giremeyeceğinizi belirtmek isterim. Yukarıdaki bilgiler sadece check-in kontuarında teslim edilmek üzere vereceğiniz bagajınız içindir. Kesinlikle kabin içine boyutuna bakılmaksızın bıçak kabul edilmemektedir.

Ucaga ilac alınıyor mu?

Tıbbi ekipman ve ilaç, normal bagaj limitinize ek olarak check-in işlemine ücretsiz dahil edilebilir. Personelin, kalkış tarihinde tıbbi ekipmanınızı kontrol etmek isteyebileceğini lütfen unutmayın. Kabin görevlilerinin uçakta ilaçla ilgilenmesine veya ilacı soğutmasına izin verilmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector