Nilüfer Ek Binası Nerede?

Nilüfer Ek Binası Nerede?

Nilüfer Belediyesi Ek Hizmet Binası adresi, iletişim bilgileri Adres: Alaaddinbey, Alaaddinbey Cd., 16120 Nilüfer/Bursa, Türkiye Telefon: (0224) 444 16 03

Bursa Yüksek ihtisas Nilüfer ek binası hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası yakınından geçiyor: 43/H, 95, B/24, B/36, B/36-C, B/36-M, B/36-U, B/46, H/2.

Yüksek ihtisas Hastanesi Nilüfer ek binasına nasıl gidilir?

Nilüfer Ek Binasına gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Büyük Organize istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Bağlarbaşı Esentepe metro istasyonunda indikten sonra FSM bulvarına doğru yaklaşık 800 metre yürüyerek Nilüfer Ek Hizmet binasına ulaşabilirsiniz.

Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi hangi mahallede?

YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ 40.191078 enlem ve 29.110369 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Yıldırım ve Yıldırım ilçesine bağlıdır.

Bursa Yüksek ihtisas hastanesinde hangi bölümler var?

Uzm. Dr. Bülent Özçetin

 • Acil Tıp.
 • Aile Hekimliği.
 • Anestezi ve Reanimasyon.
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi.
 • Çocuk Cerrahisi.
 • Çocuk Kardiyolojisi.
 • Çocuk Nörolojisi.
 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristi.
 • Bursa yüksek ihtisas hastanesi hangi Otobüs?

  Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 18/B, 23, 23/A, 25/D.

  You might be interested:  Kokulu Gül Ne Zaman Dikilir?

  Bursa Yüksek ihtisas nereye taşındı?

  Sehrin sağlığında önemli bir değişime imza atıldı. Yıllardır Bursa’nın doğu yakasının yükünü sırtlayan Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Güney Marmara’nın en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahi merkezi olarak yıllardır hizmet veren Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile birleştirildi.

  Bursa Rentıp hangi metro istasyonunda?

  Nilüfer bölgesinde bulunan Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Hamitler Fethiye durak, Nilüfer içindeki Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakındır.

  Esentepeye hangi metro gider?

  Bağlarbaşı-Esentepe Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 29 Ekim 2001’de hizmete giren metro istasyonudur.

  Şevket Yılmaz Hastanesi hangi semtte?

  Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi 40.183987 enlem ve 29.127256 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Mimarsinan Mh. ve Yıldırım ilçesine bağlıdır. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  Yüksek ihtisas Hastanesi hangi metro durağı?

  Yıldırım bölgesinde bulunan Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? 152 Evler durak, Yıldırım içindeki Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna en yakındır.

  31 A Şevket Yılmaz Hastanesine gidiyor mu?

  Hangi Otobüs hatları Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 23, 23/A, 25/D, 29/A, 31/A, 98.

  Şevket Yılmaz kim bilir?

  17 Ağustos 1999, Yalova), Türk sendikacıdır. Ortaöğrenimini yarıda bırakarak Zonguldak’ta maden işçisi olarak çalışmaya başladı. 1945’te, Bursa Merinos fabrikasına işçi olarak girdi. 1946’da, bağımsız Bursa Mensucat Sanayi İşçileri Sendikası’na üye oldu, uzun süre sendikada çeşitli görevler üstlendi.

  Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi’nde göz doktoru var mı?

  Göz hastalıkları bölümünde, göz doktorları görev yapmaktadır. Tedavi olması gereken küçük yaştaki hastalarla ise çocuk göz doktorları ilgilenmektedir. Bölüme gelen hastalara ilk olarak tıbbi göz muayenesi yapılmaktadır.

  You might be interested:  Kaktüs Meyvesi Nerede Yetişir?

  Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi yıkıldı mı?

  Yarım asra yakın hizmet veren Yüksek İhitsas Kalp ve Damar Hastanesi için beklenen yıkım ihalesi tamamlandı. Tamamlanan ihale ile yıkım çalışmaları başlayan hastane yerine 250 yataklı Yıldırım Devlet Hastanesi yapılması planlanıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector