Karadenizli Yasemin Hangi Dizide Oynuyor?

Karadenizli Yasemin Hangi Dizide Oynuyor?

Sonrasında Gürsel Birsel’in dizisi Jet Sosyete’ye muhteşem bir giriş yaptı. Sakallıoğlu Jet Sosyete bu sıralar Kumsal adlı bir Karadenizli kıza hayat veriyor. Ayrıca Yasemin Sakallıoğlu Instagram hesabı üzerinden paylaştığı birbirinden komik videolarla da hayranlarıyla buluşuyor.

Yasemin Sakallıoğlu nerede oynuyor?

Yasemin Sakallıoğlu 2015 yılında başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Lütfiye karakterine, 2018 yılında kanal değiştirerek yeni sezona başlayan Jet Sosyete dizisinde Kumsal karakterine hayat verdi.

Yasemoz nereli?

Yasemin Sakallıoğlu 1988’de İstanbul’da dünyaya geldi. Yasemin Sakallıoğlu aslen Rizelidir.

Ankaralı Yasemin hangi dizide oynadı?

“Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

Yasemin Sakallıoğlu nun doğru koca nasıl seçilir?

Yasemin Sakallıoğlu “Doğru Koca Nasıl Seçilir” isimli tek kişilik oyunu ile sevenleriyle buluşuyor. Genç komedyen; aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik etkilerini çeşitli tiplemelerinden yardım alarak esprili bir dille aktarıyor.

Yasemin Sakallıoğlu gosteri kac saat?

Per 20:30. Yasemin Sakallıoğlu ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir’ oyunu ile 5 Kasım’da BKM Tiyatro’da! Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz yıl İstanbul Komedi Festivali’nde ilk kez sahneye çıktığı ve biletlerini 3 saat gibi inanılmaz bir sürede bitirdiği gösterisi ile yeniden sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Karadenizli Yasemin Kimdir?

YASEMİN SAKALLIOĞLU KİMDİR? 1988 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İnternet fenomenlerinden Rizeli Yasemin, ya da Karadenizli Yasemin olarak tanınmış, özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

You might be interested:  Harrem Gül Mayası Ne Işe Yarar?

Jet sosyete kumsal kimdir?

Diziye sezon başında dahil olan Yasemin Sakallıoğlu (Kumsal), son bölümde nişanlanıp senaryo gereği memleketine dönerek diziden ayrıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector