Hızlı cevap: Çiçek Dilligil Bora Öztoprak Ne Zaman Evlendi?

Hızlı cevap: Çiçek Dilligil Bora Öztoprak Ne Zaman Evlendi?

Birçok sinema filmi ve dizilerde rol aldı. MSM (Müjdat Gezen Sanat Merkezi)’nde tiyatro eğitmenliği ve bölüm başkanlığı yapmasının yanı sıra Eyüboğlu Koleji’nde de tiyatro eğitmenliği yapmaktadır. Çiçek Dilligil, 1996 yılında müzisyen Bora Öztoprak ile evlendi. Ardahan Öztoprak (d.1997) adında bir oğlu vardır.

Çiçek Dilligil kimdir kac yasinda?

49 yaşında olan Dilligil, şu anda MSM (Müjdat Gezen Sanat Merkezi)’nde tiyatro eğitmenliği ve bölüm başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Eyüboğlu Koleji ‘nde de tiyatro eğitmenliği yapmaktadır. 17. Afife Tiyatro Ödülleri’nde jüri üyeliği yapmıştır.

Çiçek Dilligil aslen nereli?

Yeşilçam oyuncularından Avni ve Belkıs Dilligil çiftinin kızı olan Çiçek Dilligil, 5 Haziran 1969 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sanatçı bir aileden gelen Çiçek Dilligil ‘in sanat hayatında ön plana çıkması atv’de yayımlanan Dinazorus adlı çocuk programıyla oldu.

Dilligil ailesi nereli?

Avni Dilligil, Trabzon eşrafından, demiryolcu Ramiz bey ve Servinaz hanım’ın en büyük oğlu olarak 1 Ocak 1908 de o zamanlar Lübnan’a bağlı olan şimdi İsrail devleti’nin sınırları içinde kalan Hayfa şehrinde doğdu. Babasının görevi nedeniyle çocukluğu Hayfa’dan Batum’a, Edirne’den Samsun’a bir çok yerde geçti.

Çiçek Dilligil burcu ne?

Burç bilgisi İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran) olarak belirtilmiştir. Kadın Oyuncu Çiçek Dilligil 1,61 m boyundadır. Bora Öztoprak ile evlilik yapmıştır.

Bora Öztoprak aslen nereli?

5 Ağustos 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bora Öztoprak 45 yaşındadır.

Çiçek Dilligil nasıl kilo verdi?

Oyuncu Çiçek Dilligil yaklaşık 3 yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 30 kilo vermeyi başardı. Gün geçtikçe eriyen oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına 5 kilo daha vereceğini yazdı. Ameliyat sonrası beslenmesine dikkat eden Dilligil, hemen hemen her gün spora gidiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector