Hızlı cevap: Bizim Hikayedeki Çiçek Kim?

Hızlı cevap: Bizim Hikayedeki Çiçek Kim?

Sahra Şaş, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Sahra Şaş, 2013 yılında rol aldığı Tatar Ramazan adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol alan Sahra Şaş, Bizim Hikaye dizisinde Çiçek karakterini canlandırmaktadır.

Zeynep Selimoğlu kaç yaşında?

2007 yılında dünyaya gelen Zeynep Selimoğlu İstanbul doğumludur. Doğa-Oxford ‘da Ortaokul eğitimini sürdüren çocuk oyuncu Zeynep Selimoğlu eğitimi ile birlikte Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de aldı.

Bizim hikayedeki Fiko kimdir?

Yetenekli oyuncu Alp Akar, Bizim Hikaye dizisinde Fikret karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Bizim hikaye Zeynep kim?

Bizim Hikaye dizisine yeni katılan bir karakter olan Zeynep karakterinin gerçek hayatı ile ilgili detaylara geçecek olursak; Bizim Hikaye Zeynep ‘in gerçek adı Miray Akay. Asıl adı aslında Miraslava Kostyea Akay olan oyuncu Ukrayna doğumlu. 2000 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

Zeynep Selimoğlu hangi ajansta?

Lise öncesinde Doğa-Oxford’da ortaokul eğitimini tamamladığı belirtilmektedir. Zeynep Selimoğlu eğitimi ile birlikte Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de almaktadır. Glamorous Celebrity Management Agency Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Zeynep Selimoğlu kaç kilo 2021?

Başarılı oyuncu Zeynep Selimoğlu 1.56 m boyundadır ve 44 kilodur.

Zümrüdüanka Sahra Şaş hangi rolde?

Çiçek karakteriyle oynadığı diziden sonra Kadın dizisinde bir sezon rol alan ve Berşan karakterine hayat veren Sahra Şaş 2020/2021 yeni sezonda ise yine Fox ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterine hayat verecek.

You might be interested:  Gül Yağı Hangi Yöremize Özgüdür?

Alp Akar kimdir hangi dizilerde oynadı?

Alp Akar, 27 Şubat 2006 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretim öğrencisi olan Akar, Canım Ailem dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sırasıyla Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show ve Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır.

Bizim hikaye fikri kaç yaşında?

Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl’de doğmuştur.

Bizim hikaye Müjde’nin annesi kimdir?

Bizim Hikaye – Suna Sancaktar – Safiye Kimdir? Karakter Açıklaması: Müjde ‘ nin annesi, temizlik hastası, sürekli temizlik yapan dışarı çıkmaktan korkan bir kadın.

Bizim hikaye Zeynep hamile mi?

Miray Akay yeni sezonda Bizim Hikaye dizisinde Hikmet’in sevgilisi olarak katıldı. Bizim Hikaye dizisi yeni sezonuna katılan Zeynep aslında hamile değil!

Nejat Uygur bizim hikaye kimdir?

Nejat Uygur, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. TED Koleji mezunu olan ve gitar çalmayı seven oyuncu, Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolüyle ekranlara gelmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector