Hercai Gül Hanım Nerede?

Hercai Gül Hanım Nerede?

ATV ekranlarında her bölümünde merak içinde bırakmayı başaran Hercai dizisinde ayrılık yaşandı. Reyyan’ın kardeşi Gül rolünde olan Ebrar Demirbilek’in yeni bölümünde görünmüyor. Mardin’de çekimleri devam eden Hercai’de Ebrar Demirbilek, eğitim hayatının yoğunluğu nedeniyle diziye veda etmek zorunda kaldı.

Hercai Gül Hanım kaç yaşında?

Ebrar Alya Demirbilek, 30 Eylül 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Hercai de kim ayrıldı?

Serhat Tutumluer Hercai dizisinden resmen ayrıldı. Dizide Hazar Şadoğlu rolü ile yer alan Serhat Tutumluer, gelecek sonraki bölümlerde yer almayacak. Hercai dizisinde Serhat Tutumluer öncesinde ise Ahmet Kayakesen, Ahmet Tansu Taşanlar ve Oya Unustası ayrılık kararı almıştı.

Hercaide Ebrara ne oldu?

Oyuncularıyla da dikkat çeken Hercai dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Hercai’de 50 bölüm boyunca rol alan Ebrar Demirbilek projeye veda etmeye hazırlanıyor. Ebrar Demirbilek’in Mardin’deki çekimler yüzünden okul hayatının aksadığı öğrenildi.

Ebrar Gül kaç yaşında?

30 Eylül 2014 doğumludur. Annesi ev hanımı babası ise bir butik işletiyordur. Ebrar’ın birde ablası vardır Sude Demirbilek. Show tv ekranlarında yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı programında adını duyuran Ebrar Demirbilek Günümüzde Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu’nun kızı Gül karakterini canlandırıyor.

Ebrar Demirbilek kimin kızı?

Ebrar Alya’nın annesi Leyla Hanım, babası ise Erdal Bey’dir. Babası butik işletmekte, annesi ise ev hanımıdır. Sude isminde bir ablası vardır.

You might be interested:  Orkide Sulama Nasıl Yapılır?

Hercaide diziye kim veda etti?

Tv100’ün haberine göre; Hercai’de ‘Azad’ karakterine hayat veren oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar ve ‘Gönül’ü oynayan güzel oyuncu Oya Unustası diziye veda ediyor. Mia Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Ali İlhan oturuyor.

Hercai Azat Gönül Diziden neden ayrıldı?

Böylece Gönül ve Azat, arabaya atlayıp birlikte bir yola çıktılar ve bu şekilde diziden ayrılmış oldular. Her ne kadar şu an için diziden ayrılmış olsalar da senaryo gereği hala öldürülmedikleri için, bir ihtimal diziye geri dönüş yapacakları bekleniyor.

Hercai Hanife neden ayrıldı?

Banu Akdeniz’in sahibi olduğu Mia Yapım imzalı Hercai dizisine bir yandan güçlü karakterler ilave olunurken senaryo gereği bazı karakterlerle de yollar ayrılıyor. 2 sezondur yayınlanan Hercai dizisinde Ebru Şahin ile Akın Akınözü başrolü paylaşırken dizide 44 bölümdür yer alan Hanife karakteri ölerek diziye veda etti.

Hercaide Gül neden yok?

ATV ekranlarında her bölümünde merak içinde bırakmayı başaran Hercai dizisinde ayrılık yaşandı. Reyyan’ın kardeşi Gül rolünde olan Ebrar Demirbilek’in yeni bölümünde görünmüyor. Mardin’de çekimleri devam eden Hercai’de Ebrar Demirbilek, eğitim hayatının yoğunluğu nedeniyle diziye veda etmek zorunda kaldı.

Ebrar Alya Demirbilek diziden ayrıldı mı?

Atv’nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Hercai kadrosunda ayrılık yaşanıyor. 50 bölüm boyunca rol alan küçük oyuncu diziye veda ediyor. Dizide 50 bölüm boyunca rol alan çocuk yıldız Ebrar Demirbilek projeye veda etmeye hazırlanıyor.

Gül hercaiden ayrıldı mı?

Ancak son gelen ani haber ile dizide Gül karakterini canlandıran Ebrar Demirbilek’in diziye veda edeceği öğrenildi. 50 bölüm boyunca dizide bulunan küçük oyuncunun diziden ayrılma nedeni için Mardin’de çekimlerin sürmesinden dolayı eğitim hayatının aksaması olarak düşünülüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector