Gül Şirketler Grubu Kimin?

Gül Şirketler Grubu Kimin?

Gül İnşaat LTD. 30 Yıldır inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri Gül İnşaat Mehmet Gül tarafından kurulmuş ve şimdi 4 oğlu Ahmet Gül, Metin Gül, Çetin Gül ve Nedim Gül başarılı projelere imza atarak Gül İnşaatı yarınlara taşıyor.

Gül inşaat sahibi nereli?

Metin Gül, 1961 yılı Gümüşhane doğumlu. Gül İnşaat’ın kurucusu ve babası Mehmet Gül, 1977’de Gümüşhane’den İstanbul’a göçtü.

Gül Proje sahibi kim?

İnşaat sektöründe 26 yıldır hizmet veren Gül İnşaat’ın başında bugün, Çetin Gül’ün kardeşleri Ahmet Gül, Nedim Gül, ve Metin Gül bulunuyor. Bugün 4 kardeş tarafından yönetilen Gül İnşaat’ın kurucusu, Mehmet Gül, 1977 yılında Gümüşhane’den İstanbul’a gelerek konut ve yazlık site projelere yoğunlaştı.

Gül inşaat Ali Gül kimdir?

Ali Gül, Gül İnşaat’ı kardeşi Osman Gül ile birlikte yönetiyor. Bugünlerdeki gündemi oldukça yoğun. ‘Otomobil şehri’ diye ifade ettiği Otoport isimli projesiyle son dönemlerde sesini bir kez daha yükselten Gül Eyüp, Bakırköy, Beylikdüzü ve Bahçeşehir’de yeni projelere yoğunlaşmış durumda.

Mehmet Gül aslen nerelidir?

Mehmet Gül (d. 29 Mart 1952, Yozgat – ö. 13 Mart 2008, Kiev), Türk hukukçu, siyasetçi, iş adamı ve TBMM 21. Dönem İstanbul Milletvekilidir.

Beyaz inşaat sahibi kim?

Seyfi Beyaz Gümüşhane’de doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Çanakkale Meslek Yüksekokulundan mezun oldu. 25 yaşında babasından ayrı olarak kardeşi Muzaffer Beyaz ile baba mesleği olan İnşaatçıkta faaliyet göstermek için Beyaz İnşaat’ı kurdu ve Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Prof Dr Mehmet Gül Kimdir?

Mehmet GÜL, Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı oldu. Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜL, 23 Temmuz 2020 tarihi itibariyle T.C Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı olarak atanmış ve görevine başlamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector