Esra Erol Nilüfer Kim?

Esra Erol Nilüfer Kim?

NİLÜFER OLAYINDA NELER YAŞANDI? Esra Erol’da programına çıkan anne Hayriye Uysal, 19 yaşında olan ve evden kaçan kızı Nilüfer’i aradığını söyledi. Hayriye Uysal, kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuk babası olan Salih Kaya’ya kaçtığını ve onunla aynı evde yaşadığını iddia etti.

Nilüfer Esra Erol kime kacti?

İkinci kez evli adama kaçan Nilüfer, Esra Erol’un stüdyosunda annesine saldırdı Aylar önce kendisinden yaşça büyük evli bir adama kuma olarak kaçan ve sonrasında Esra Erol’un programına çıkarak pişman olduğunu söyleyen Nilüfer isimli genç kadın, aradan 2 ay geçtikten sonra yine aynı adama kaçtı.

Esra Erol Nilüfer ne oldu?

ESRA EROL NİLÜFER OLAYI SON DURUM

Yaşanan olayların ardından canlı yayında açıklama yapan Esra Erol, acılı anneye Nilüfer’in daha önce de kaçtığı Salih Kaya ile yaşamaya başladığını ve kuma olmayı kabul ettiğini söyledi. Haberi alınca yıkılan anne ise ‘Benim artık böyle bir evladım yok’ dedi.

Nilüfer oldu mu?

Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

Nilüfer (şarkıcı)

Nilüfer
Resmî site niluferonline.org
Müzikal kariyeri
Tarzlar Pop
Etkin yıllar 1972-günümüz

Esra Erol Salih kimdir?

Bugün Esra Erol’da programına katılan Salih Erdoğan daha önce de evlendi ancak boşandı. 24 yıllık İmral Hanım ile evli. Daha önce de kaçan İmral Hanım’ın nerede olduğu bilinmiyor. 2 çocuk annesi. Salih Bey, eşinin sosyal medyada kandırıldığını öne sürdü.

You might be interested:  Gül Hastalığı Hangi Sabun Iyi Gelir?

Nilüfer ve Salih ne oldu?

Nilüfer ve Salih Kaya ayrılık konuşması yaptı.

Nilüfer, evli ve 3 çocuk babası olan Salih Kaya’yı unutamadığını söyledi. Ardından yalnız kalmak istediğini ve bu durumda ne yapacağını kestiremediğini söyledi. Nilüfer Uysal, Salih Kaya’nın her zaman yanında olduğunu belirtti.

Esra Erol’da Imral nereli?

Esra Erol

Esra Erol Özbir
2017 yılında Esra Erol
Doğum Esra Erol 12 Mayıs 1982 İstanbul
Milliyet Türkiye
Meslek Sunucu

Mehmet Salih Kaya kimdir?

Hakkari Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Salih KAYA 1970 Yılında Hakkâri’de doğdu.

Esra Erol Mevla soyadı nedir?

Evli ve 3 çocuk sahibi olan Mevla Kaya ve Salih Kaya(32) çifti, 8 ay önce evlerine gelen ve onlarla yaşayan Nilüfer’le (19) bir ilişkileri vardı. Bu durum evliliklerinimahvederken, kızının yaptıklarına dayanamayan acılı anne, Esra Erol’da kızına seslenmeye gelmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector