Emre Gül Nerede Yaşıyor?

Emre Gül Nerede Yaşıyor?

Emre Gül nereli : Adana 2017 yılında Youtube kanalı açan Emre Gül’ün aynı zamanda İnstagram hesabı da bulunmaktadır. İnstagram’da 316 bin takipçisi vardır.

Emre Gül cüce mi?

Youtuber olan ünlü fenomen aynı zamanda sinema oyuncusudur. Genetik olarak, doğuştan hormon eksikliğinden kaynaklı hastalığı olduğu için yaşıtları ile aynı fiziki görünüme ve ses rengine sahip değildir. Emre Gül’ün boyu 1.10 cm, kilosu 39 kg’dır. 2021 yılında özel hayatında ciddi bir adım atarak Elif Gül ile evlendi.

Emre Gül Yazar kaç yaşında?

3 Ocak 1998 Hatay, İskenderun doğumlu olan Emre Gül, eğitimine Marmara Üniversitesi’nde devam etmektedir. 2014 yılında ilk hikayelerini yazmaya başlayan yazarın Nar Serisi’nin ilk kitabı Nar 2016 yılında Ephesus Yayınları etiketi ile yayınlanmıştır.

Emre Gül wattpad yazarı mı?

Genç neslin severek okuduğu, Wattpad yazarı Emre Gül’ün kitap önerilerine yakından bakmaya ne dersin? Emre Gül’ün tüm kitaplarına da göz atmadan geçme!

Emre Gül’ün kaç kitabı var?

Emre Gül kitapları ve kronolojik sıralaması aşağıda listelenmiştir. Yazar, bu zamana kadar iki seri şeklinde ve toplamda 7 kitap kaleme almıştır.

Tugay gok kac yasinda?

Tugay Gök 26 yaşında ve Adanalıdır. İstanbul’da yaşayan Tugay Gök, Youtube ve sosyal medya fenomenidir. Youtube kanalı bulunan ünlü ismin 2.87 milyon abonesi vardır. Tugay Gök, genellikle eğlenceli videolar çekiyor.

Tiktok Emre Gül kaç yaşında?

Emre Gül, 23 Nisan 1994 Adana doğumludur. Youtuber olan ünlü fenomen aynı zamanda sinema oyuncusudur. Youtube kanalında 1 milyon abonesi bulunmaktadır.

You might be interested:  Yasemin Çiçeği Nasıl Köklendirilir?

Sinan Gül kaç yaşında?

Sinan Gül 20.10.1963 yılında Adana ili Yüreğir ilçesinde doğdu. İlkokulu Yüreğir ilçesi Yavuzlar İlkokulunda, orta okul ve lise öğrenimini Adana İmam Hatip Lisesinde tamamladı.

Güneşi Söndürmem gerek kaç seri?

Ephesus Yayınları Set- Güneşi Söndürmem Gerek Serisi (3 KİTAP), Ciltli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector