Doruk Özel Nilüfer Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Doruk Özel Nilüfer Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Şartsız hasta memnuniyeti ve ekonomik çözümleme yöntemiyle hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Faaliyetlerimizle birlikte yatırımlarımız da sürüyor. Allah izin verirse 2019 Aralık ayında Bursa’nın en büyük özel hastanesi olacak olan Doruk Nilüfer Hastanesi’ni de hizmete açacağız. Allah utandırmasın’ dedi.

Bursa Doruk hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

Doruk Tıp Merkezi Fazla Ücret Alıyor

Yüzde iki yüz ek ücret alıyorlar, 90 lira muayene ücreti, bir fizik tedavi seansına 180 lira, bir daha gitmem.

Bursa Doruk hastanesi sahibi kimdir?

Mustafa Esgin, Teknosab Müdürü Ömer Faruk Demirbilek ve beraberindekiler ziyaretimizde bulundu

Doruk hastanesi ne zaman açıldı?

Doruk Sağlık Grubu, ilk olarak 1998 yılında küçük bir tıp merkezi ile Bursalılar’a hizmet vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana kendi alanında deneyimli ve uzman hekimlerle bugünlere geldi. “Doruk’ta sağlık, yaşamda ayrıcalık” sloganı ile yaşamı sizin için ayrıcalıklı kılmaya çalıştı, can yoldaşı oldu.

Doruk hastanesi kurucusu kimdir?

Doruk Sağlık Grubu’nun kuruluşunda kurucu ortak olarak görev alan Dr. Mustafa Esgin evli ve üç çocuk babası.

Ozel muayene ücreti ne kadar?

Fizik tedavi: 150 TL Özel muayene ücretleri: 150 – 400 TL. Ortopedi: 150 TL – Özel muayene ücretleri: 150 – 400 TL. Üroloji: 100 TL Özel muayene ücretleri: 150 – 450 TL. Plastik Cerrahi: 200 TL – Özel muayene ücretleri: 200 – 550 TL.

You might be interested:  Karanfil Şerbeti Nasıl Yapılır?

Acilde muayene ücreti ne kadar 2021?

Yönetmelik kapsamında özel hastanelerin acil servislerine başvuranlardan ücret talep edilmemektedir. Bazı sağlık problemleri mevcut ise ödeme yapmalarını gerektiren bir durum yoktur. Bunun yanı sıra ambulans talebinde bulunduklarında da ücret talep edilmemektedir.

Mustafa Esgin Ne doktoru?

Mustafa Esgin (d. 1967)Türk siyasetçi ve tıp doktoru.

Bursa’nın ilk özel hastanesi kimin?

1971 yılında kurulan ve Bursa’nın ilk özel hastanesi olan Özel Doruk Özel Bursa Hastanesi 2006 yılında Doruk Sağlık Grubuna geçerek kapsamlı bir restorasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuşturulmuştur.

Ömer Yavuz Namlı kimdir?

Ömer Yavuz Namlı Pratisyen Hekimlik uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doruk Hastanesi kaç yataklı?

181 yatak kapasiteli Doruk Yıldırım Hastanesi’nde tüm odalarda şık bir dekorasyon ve hastanın ihtiyaçlarını karşılayabileceği ayrıntılar unutulmamış. Tüm odalara tuvalet ve banyo da yerleştirilmiş. Konfor bakımından 5 yıldızlı otel standardı hemen fark ediliyor.

Bursa Doruk Hastanesi hangi metro durağı?

Yıldırım bölgesinde bulunan Doruk Yıldırım Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? 152 Evler durak, Yıldırım içindeki Doruk Yıldırım Hastanesi konumuna en yakındır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector