Çemberimde Gül Oya Kimin?

Çemberimde Gül Oya Kimin?

Çemberimde Gül Oya (türkü), Çanakkale-Biga yöresine ait türkü (Kâmil Nizam Bigalı – Ahmet Yamacı) Çemberimde Gül Oya (dizi), 2004-2005 yılları arasında Kanal D’de yayımlanan dram ve politik türdeki Türk televizyon dizisi.

Çemberimde Gül Oya türküsünü kim söylüyor?

Gülnur Gökçe – Çemberimde Gül Oya – YouTube.

Çemberimde Gül Oya hangi konakta çekildi?

Dizinin dış sahnelerinin çekimleri için İstanbul’un Yedikule gibi tarihi semtleri tercih edildi. Konak sahneleri ise yine İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Beylerbeyi’nde çekildi.Dizide ailelerin ortak yaşadığı konağın çekimleri, bugüne kadar başka dizilere de ev sahipliği yapmış olan ‘Lazın Köşkü’nde çekildi.

Çemberimde Gül Oya Kanal 7 nerede çekildi?

Çemberimde Gül Oya Kanal 7 nerede çekildi? Çemberimde Gül Oya, eski semtlerde ve tarihi mekânlarda yaptığı çekimlerle dönemin İstanbul atmosferini ekrana yansıtmayı başardı. Dizinin dış sahnelerinin çekimleri için İstanbul’un Yedikule gibi tarihi semtleri tercih edildi.

Çemberimde Gül Oya Türk Sanat Müziği mi?

Çemberimde Gül Oya| Türk Halk Müziği.

Yaprak Dökümü konağında hangi diziler çekildi?

Lazın Köşkü’nde çekilen dizi ve filmler şunlardır; Gırgıriye, Darbukatör Baryam, Güler misin Ağlar mısın? Çemberimde Gül Oya, Yaprak Dökümü gibi görsel eserlere ev sahipliği yapmıştır.

Gül dizisi nerede çekildi?

Karagül
Yapımcı Şükrü Avşar
Mekân Halfeti Şanlıurfa
Gösterim süresi 2 saat 10 dakika
Yapım şirketi Avşar Film

Yurdanur Eroğlu kimdir?

Yurdanur Eroğlu Çağan Irmak’ın drama politik seneryo uyarlaması Çemberimde Gül Oyanın başrol karakteridir. Dizi soylu bir babanın kızı olan Yurdanur’un çevresinde üniversite hayatına başladıktan sonra bir öğrenci protestosunda Mehmet ile tanışması sonucu başlar.

You might be interested:  Sıklıkla sorulur: Canlı Çiçek Nasıl Solmaz?

Al fadimem filmi kaç yılında çekildi?

Film, 2007 yılında çekildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector