Avrupa Avrupa Gül Kim?

Avrupa Avrupa Gül Kim?

Selen Seyven (Rol aldığı bölümler: 1-91) (Gül Koparan Beceren): Koparan ailesinin kızı. 2. sezonda ise Can ile evlenmiştir. Kıskanç, çatlak; ama şirin bir karakterdir.

Avrupa Avrupa Ferdi ve Gülbahar neden ayrıldı?

Yapım şirketiyle ilgili karşılıklı aldığı bir karar neticesinde diziden ayrıldığını söyleyen oyuncu, “Hikâyenin gidişatıyla ilgili bir problem vardı. Gülbahar karakteri biraz sıkışmıştı. Bunun dışında yeni sezon ücretiyle ilgili de anlaşamadık. Beraber böyle olmasını daha iyi olacağına kanaat getirdik” dedi.

Avrupa Avrupa Matmazel kim?

Ebru Cündübeyoğlu (Gülbahar Koparan), Tarık Ünlüoğlu (Ferdi Koparan), Selen Seyven (Gül Koparan), Durukan Çelikkaya (Emre Koparan), Durul Bazan (Tekin Yürek), Zuhal Topal (Nermin Beceren), Şehsuvar Aktaş (Mahir Beceren), Simge Selçuk (Matmazel), Kadir Çöpdemir (Muhtar Hıdır Köroğlu), Serdar Şanal (Can Beceren), Barış

Avrupa Avrupa dizisi neden bitti?

En azından TRT’nin ölçümlerine büyük önem verdiği SBT’de durum öyleydi. Ayrıca TRT, reyting ortalamalarını baz alıp dizi bitirmeye karar vermişse “Avrupa Avrupa”, kaldırılacak diziler sıralamasında en altlarda olurdu.

Avrupa Avrupa Didem kim?

Biyografi. Buse Arslan, 29 Aralık 1992’de İstanbul’da doğdu. Oyunculuk kariyerine ilk kez ” 2011 de konuk oyuncu olarak başladı. Esas oyunculuk kariyerine başladığı dizi ‘Benim Hala Umudum Var’ dizisidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector