Yüksek Ihtisas Nilüfer Ek Binası Nerede?

Yüksek Ihtisas Nilüfer Ek Binası Nerede?

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası, hastaneler, Fethiye Mah., Dr. Mehmet Oktay Sok., No:8, Nilüfer, Bursa, Türkiye – Yandex Haritalar Haritalar Bursa Hastaneler Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası Henüz hiç yorum yok 24 saat açık +90 224 270 82 00

Yuksek ihtisas Nilufer ek binasi hangi metro?

Nilüfer Ek Binasına gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Büyük Organize istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Bağlarbaşı Esentepe metro istasyonunda indikten sonra FSM bulvarına doğru yaklaşık 800 metre yürüyerek Nilüfer Ek Hizmet binasına ulaşabilirsiniz.

Yüksek ihtisas Hastanesi Nilüfer ek binası hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası yakınından geçiyor: 14/F, 95, B/36-C, B/36-M, B/36-U, B/46.

Bursa Yüksek ihtisas nereye taşındı?

Sehrin sağlığında önemli bir değişime imza atıldı. Yıllardır Bursa’nın doğu yakasının yükünü sırtlayan Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Güney Marmara’nın en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahi merkezi olarak yıllardır hizmet veren Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile birleştirildi.

You might be interested:  Kalanşo Çiçeği Nasıl Sulanır?

Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi hangi mahallede?

YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ 40.191078 enlem ve 29.110369 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Yıldırım ve Yıldırım ilçesine bağlıdır.

Rentıp hangi metro istasyonunda?

Hamitler / Emek İstasyonu Yönü 2388 metre uzaklıkta, 31 dk yürüme mesafesinde.

Esentepeye hangi metro gider?

Bağlarbaşı-Esentepe Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 29 Ekim 2001’de hizmete giren metro istasyonudur.

Bursa yüksek ihtisas hastanesi hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 18/B, 23, 23/A, 25/D.

Bursa Yüksek ihtisas hastanesinde hangi bölümler var?

Uzm. Dr. Bülent Özçetin

 • Acil Tıp.
 • Aile Hekimliği.
 • Anestezi ve Reanimasyon.
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi.
 • Çocuk Cerrahisi.
 • Çocuk Kardiyolojisi.
 • Çocuk Nörolojisi.
 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristi.
 • Bursa Dörtçelik Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

  Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Uludağ Üniversitesi istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Ertuğrul metro istasyonunda indikten sonra yürüme mesafesinde Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine ulaşabilirsiniz.

  Yüksek ihtisas Hastanesi hangi metro durağı?

  Yıldırım bölgesinde bulunan Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? 152 Evler durak, Yıldırım içindeki Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna en yakındır.

  Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

  Gürsu Otobüs Duraklarından – Siteler (Şevket Yılmaz Hastanesi) 2/G Otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bağlaraltı Otobüs Duraklarından – Siteler (Şevket Yılmaz Hastanesi) 23/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Devlet Hastanesi Otobüs Duraklarından – Siteler (Şevket Yılmaz Hastanesi) 24/B Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

  Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi yıkıldı mı?

  Yarım asra yakın hizmet veren Yüksek İhitsas Kalp ve Damar Hastanesi için beklenen yıkım ihalesi tamamlandı. Tamamlanan ihale ile yıkım çalışmaları başlayan hastane yerine 250 yataklı Yıldırım Devlet Hastanesi yapılması planlanıyor.

  You might be interested:  Yufkayla Gül Böreği Nasıl Yapılır?

  Şevket Yılmaz Hastanesi hangi semtte?

  Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi 40.183987 enlem ve 29.127256 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Mimarsinan Mh. ve Yıldırım ilçesine bağlıdır. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  31 A Şevket Yılmaz Hastanesine gidiyor mu?

  Hangi Otobüs hatları Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 23, 23/A, 25/D, 29/A, 31/A, 98.

  Şevket Yılmaz Hastanesi hangi metro durağı?

  Arabayatağı durak, Yıldırım içindeki Bursa Sevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakındır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector