Yüksek Ihtisas Nilüfer Ek Binası Nasıl Gidilir?

Yüksek Ihtisas Nilüfer Ek Binası Nasıl Gidilir?

Nilüfer Ek Binasına gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Büyük Organize istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Bağlarbaşı Esentepe metro istasyonunda indikten sonra FSM bulvarına doğru yaklaşık 800 metre yürüyerek Nilüfer Ek Hizmet binasına ulaşabilirsiniz.

Yüksek ihtisas Nilüfer ek binası hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası yakınından geçiyor: 14/F, 95, B/36-C, B/36-M, B/36-U, B/46.

Yüksek Ihtisas Hastanesi Bursa hangi metro?

152 Evler İstasyonu durak, Yıldırım içindeki Yüksek İhtisas Hastanesi Metro İstasyonu konumuna en yakındır.

Bursa Yüksek ihtisas nereye taşındı?

Sehrin sağlığında önemli bir değişime imza atıldı. Yıllardır Bursa’nın doğu yakasının yükünü sırtlayan Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Güney Marmara’nın en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahi merkezi olarak yıllardır hizmet veren Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile birleştirildi.

Bursa yüksek ihtisas hastanesi hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 18/B, 23, 23/A, 25/D.

Bursa Rentıp hangi metro istasyonunda?

Nilüfer bölgesinde bulunan Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Hamitler Fethiye durak, Nilüfer içindeki Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakındır.

You might be interested:  Abdullah Gül Nasıl Seçildi?

Yüksek ihtisas Hastanesi hangi metro durağı?

Yıldırım bölgesinde bulunan Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? 152 Evler durak, Yıldırım içindeki Yüksek İhtisas Hastanesi konumuna en yakındır.

Şevket Yılmaz Hastanesi hangi metro durağı?

Yıldırım bölgesinde bulunan Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Mimar Sinan / Btü durak, Yıldırım içindeki Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi konumuna en yakındır.

Şevket Yılmaz Hastanesi hangi semtte?

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi 40.183987 enlem ve 29.127256 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Mimarsinan Mh. ve Yıldırım ilçesine bağlıdır. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Gürsu Otobüs Duraklarından – Siteler (Şevket Yılmaz Hastanesi) 2/G Otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bağlaraltı Otobüs Duraklarından – Siteler (Şevket Yılmaz Hastanesi) 23/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Devlet Hastanesi Otobüs Duraklarından – Siteler (Şevket Yılmaz Hastanesi) 24/B Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Bursa Yüksek ihtisas hastanesi yıkıldı mı?

Yarım asra yakın hizmet veren Yüksek İhitsas Kalp ve Damar Hastanesi için beklenen yıkım ihalesi tamamlandı. Tamamlanan ihale ile yıkım çalışmaları başlayan hastane yerine 250 yataklı Yıldırım Devlet Hastanesi yapılması planlanıyor.

Yüksek ihtisas hastanesi kapandı mı?

Yüksek İhtisas Hastanesi 2019 şubat ayında, Sıhhiye’de bulunan tarihi Numune Hastanesi ise üç ay sonra mayıs ayında kapatılmıştı. Alınan bilgiye göre yeniden açılması planlanan Ankara Numune Hastanesi Ankara Hastanesine, Yüksek İhtisas Hastanesi ise Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi (GEAH) bünyesinde olacak.

Şevket Yilmaz hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 18/B, 23, 23/A, 25/D.

You might be interested:  Orkide Kökünden Salep Nasıl Yapılır?

Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi hangi mahallede?

YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ 40.191078 enlem ve 29.110369 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Yıldırım ve Yıldırım ilçesine bağlıdır.

Bursa Yüksek ihtisas hastanesinde hangi bölümler var?

Uzm. Dr. Bülent Özçetin

 • Acil Tıp.
 • Aile Hekimliği.
 • Anestezi ve Reanimasyon.
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi.
 • Çocuk Cerrahisi.
 • Çocuk Kardiyolojisi.
 • Çocuk Nörolojisi.
 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristi.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector