Yasemin Hadivent Şimdi Ne Yapıyor?

Yasemin Hadivent Şimdi Ne Yapıyor?

Yasemin Hadivent şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinde Fadime karakterine hayat vermektedir.

Selenadaki kedi kız kimdir?

Yasemin Hadivent, 6 Haziran 1982 yılında Sofya Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Annesi Bulgaristan Türklerinden babası İran Azerilerindendir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır.

Melisa işleyen kim?

Oyuncu Yasemin Hadivent’in geçtiğimiz sene hayata gözlerini yuman 4 yaşındaki yeğeni Melisa İşleyen’in adına Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın desteği, sanatçı Zülfü Livaneli ve Melisa’nın teyzesi Yasemin Hadivent’in katkılarıyla oluşturulan Melisa İşleyen Çocuk Kütüphanesi faaliyete açıldı.

Kuzey Yıldızı Fadime kaç yaşında?

Yasemin Hadivent, 1982 doğumludur.

Yasemin Show kimdir?

İnternet fenomenlerinden Rizeli Yasemin, ya da Karadenizli Yasemin olarak tanınmış, özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Baba tarafından aslen Sakarya, anne tarafından ise aslen Rize’lidir. Yaşantısını İstanbul Beykoz’da sürdürmektedir.

Selena rolünü kim oynuyor?

Selena – Cansu Demirci – Selin Aykar Kimdir? Karakter Açıklaması: Kızların ortancası.

Selena oyuncuları kader kimdir?

Karakter Oyuncu Canlandırdığı Yıllar
Kader Yıldız Ilgın Angın 2008-2009
Burak Kocataş Gökhan Keser 2006-2009
Müstesna Yıldız Parla Şenol 2006-2009
Erdem Karluk Cenk Gürpınar Onur Demirol 2007-2008 2008-2009

Melisa işleyen Kütüphanesi nerede?

Livaneli Özgürlük Parkı’nda 25 metrekarelik kapalı alanı ve bahçesiyle 4-8 yaş grubu arasındaki çocuklara hitap eden kütüphanede çocukların farkındalıklarını artıracak etkinlikler düzenlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector