Soru: Kırgın Çiçekler Eylül Kim?

Soru: Kırgın Çiçekler Eylül Kim?

Oyunculuk kariyerine 2013 yılında başlamış olan Biran Damla Yılmaz halen konservatuvarda okumaktadır. Çılgın Dersane 4: Ada filminde oynamış, Kırgın Çiçekler ve Canevim dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Eylül karakteriyle tanındı.21 jul. 2021

Kırgın çiçekler deki Eylül’ün gerçek ismi ne?

Eylül karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz’ın Kırgın Çiçekler dizisinden ayırılıp ayrılmayacağı dizi severler tarafından merak ediliyor. Peki oyuncu Biran Damla Yılmaz kimdir?

Kırgın çiçekler Eylül nerede yaşıyor?

Yaşamının büyük bir kısmı Pendikte geçmiştir.

Dilan Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında başlamış olan Yılmaz halen konservatuvarda okumaktadır. Çılgın Dersane 4: Ada filminde oynamış, Kırgın Çiçekler ve Canevim dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

Kırgın çiçekler Polis Ali kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisinde Burak Tozkoparan komiser Ali rolü ile ekranlarda olacak ve kızlarımıza yardım edecek. Genç bir komiser olan Ali ‘nin yardımcısına ise son olarak Kara Yazı dizisinde izlediğimiz Hazal Benli eşlik edecek.

Kırgın çiçekler deki Cemre’nin ismi ne?

Kırgın Çiçekler – Hazar Motan – Cemre Derinoğlu Kimdir?

Kırgın çiçekler in Eylül’ü kaç yaşında?

Kırgın Çiçekler dizisindeki Eylül karakteri ile milyonların sevgisini kazanan Biran Damla Yılmaz’ın 22 yaşında olduğunu öğrenenler şoke oldu. Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken genç oyuncu, doğal güzelliği ile sosyal medya gündeminde! BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR? 1997 yılında Gebzede Doğmuştur.

You might be interested:  Hızlı cevap: Çiçekler Nasıl Kurutulur?

Biran Damla Yılmaz burcu ne?

Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk gibi yapımlarda rol alan Biran Damla Yılmaz, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat vermektedir. Biran Damla Yılmaz, 1,61 metre boyunda, 54 kilo ve Yengeç burcudur.

Damla yılmaz sevgilisi kim?

Biran Damla Yılmaz ‘ın sevgilisi Deniz Can Çelik kaç yaşında, nereli, mesleği ne? – Takvim.

Baraj dizideki nehir nereli?

Baraj dizisi Nehir de yetimhanede büyüyen bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 Gebze doğumludur.

Biran Damla Yılmaz’ın babası kim?

Diğer karakterler

Oyuncu Karakter Hakkında
Ali Fuat Onan Ayhan Yılmaz Kemal’ in babası.
Selen Kurteren Özlem Sönmez Neriman’ ın kızı.
Sacide Taşaner Neriman Sönmez Yurt müdürü ve aynı zamanda art niyetli birisidir.
Zeynep Irgat Hediye(Hedoş) Yurdun hademesi.

37 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector