Sıkça Sorulan Sorular: Kırgın Çiçekler Songül Sevgilisi Kim?

Sıkça Sorulan Sorular: Kırgın Çiçekler Songül Sevgilisi Kim?

Kırgın Çiçekler dizisi ile tanınan oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıl önce Mustafa Özyurt ile nikah masasına oturdu. Çiftin 2018 yılında Ömer Aslan adında bir oğulları dünyaya geldi.6 aug. 2020

Gökçe Akyıldız kaç yaşında kiminle evli?

Küçük yaşlardan beri dizilerde rol alan Gökçe Akyıldız 26 yaşında ve aslen Sinoplu. 2017 yılında Mustafa Özyurt ile evlenen Gökçe Akyıldız ‘ın bir de oğlu var. Gökçe Akyıldız başarılı oyunculuk performansının yanı sıra özel hayatı ile de merak ediliyor.

Gökçe Akyıldız ve Arif Diren Sevgili mi?

Yakışıklı oyuncumuzun gerçek hayatta sevgilisi yoktur. Çünkü o aşk hayatını bir kenara bırakmış ve daha çok iş hayatına ve kariyerine yönlenmiştir diyebiliriz. Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok mutluluklar dileriz.

Kırgın çiçekler deki Songül kim?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 yılında Sinop Ayancık’ta dünyaya gelmiştir.

Gökçe Akyıldız hala evli mi?

Gökçe Akyıldız, 2017 yılında Mustafa Özyurt ile evlendi ve bu evlilikten Ömer Aslan adında oğlu oldu. Çift 2020 yılında yollarını ayırdı.

Gökçe Akyıldız neden boşandı mı?

Bir dönemin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de Songül karakterine hayat veren güzel oyuncu Gökçe Akyıldız 2017 yılında Mustafa Özyurt ile nikah masasına oturmuştu. Sosyal medya hesabında eşiyle olan tüm fotoğraflarını silen Gökçe Akyıldız ‘ın boşanma nedeninin şiddetli geçimsizlik olduğu öğrenildi.

You might be interested:  Orkide Nasıl Gübrelenir?

Arif Diren şimdi ne yapıyor?

Arif Diren, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Arif Diren şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Gündüz karakterine hayat vermektedir.

Gökçe Akyıldız nasıl ünlü oldu?

2011 yılında yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisi ile asıl çıkışını yakalamış ve sonraki süreçte Kötü Yol, Bizim Okul gibi dizilerde yer almıştır. Dizi 2014 yılında final yapmıştır. atv ekranlarında yayınlanan ve 12 Mart 2018’de sona eren Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandırdı.

Nil keser sevgilisi kim?

Kırgın Çiçekler dizisindeki Defne karakteriyle izleyici karşısına çıkan Nil Keser, önceki akşam meslektaşı Uğur Kurul ile Nişantaşı City’s’de görüntülendi.

Gökçe Akyıldız ve eşi ayrıldı mı?

Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıl önce evlendiği ve bir çocuğunun olduğu eşi Mustafa Özyurt ile sessiz sedasız boşandı. Yıllar önce yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin başrol oyuncularından Gökçe Akyıldız 2017 yılında evlendiği Mustafa Özyurt’la boşandı.

Gökçe Akyıldız kimdir nerelidir?

30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğdu. Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur. Çocukluk döneminde oyunculuğa olan ilgisini belli eden Gökçe Akyıldız, ilk olarak 2002 yılında yayınlanan Bir Tutam Baharat filminde Saime karakterini canlandırmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector