Serpil Gül Hangi Dizide Oynadı?

Serpil Gül Hangi Dizide Oynadı?

Gerçek adı Nurten Batmaz olan Serpil Gül, Kırık Kanatlar dizisinde oynadı sonrasında ise Böyle Bitmesin, Benim İçin Üzülme dizilerinde bulundu. 2017’de Ölene Kadar dizisinde Sabiha karakterine hayat verdi. 2018’de Kanal D ekranlarına gelen Bir Umut Yeter adlı dizide Hacer Özkan karakterini canlandırdı.

Sanatçı Serpil Gül Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 27 Mart 1962’de Rize’de doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu. Ülkenin farklı bölgelerinde sayısız tiyatro oyununu çıkan Serpil Gül, daha sonra gelen teklifler ile beyaz perdeye ve televizyon ekranlarına çıktı.

Nermin Gül Serpil kimdir?

Boşnak asıllı olan Nermin Gül, Erzincan doğumlu tekstil üzerinde çalışan Suat Gül ile evlidir. Nerminin Enfes Mutfağı kimdir? TRT 1 kanalında yayınlanan Misafirim Var adlı yemek programının da sunucusudur. Sunuculuğun yanı sıra, Eğitmen Şef olarak dersler vermektedir.

Serpil Yeni kimdir?

Aslen Akhisarlı olan ve Vatan TV’de program yapan Serpil Yeni, geçen ay programında yeni şarkısı Memleketim Manisa’yı okumuştu. Büyük beğeni toplayan şarkısına Serpil Yeni, Manisa ve 17 ilçesinde klip çekimine başladı.

Masumlar Apartmanı Meryem kimdir?

Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu gibi isimlerin rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Masumlar Apartmanı Meryem’i canlandıracak isim Serpil Gül oldu. Yeşilçam kökenli usta oyuncunun Safiye’nin anneannesi Meryem’e hayat vereceği öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector