Okurlar soruyor: Kırgın Çiçekler Şişko Nasıl Zayıfladı?

Okurlar soruyor: Kırgın Çiçekler Şişko Nasıl Zayıfladı?

ATV’de yayınlanan ekranların sevilen dizilerinden ‘Kırgın Çiçekler‘de Cenk karakterini canlandıran Yunus Emre Terzioğlu, mide ameliyatı geçirmeden sadece azimle fazla kilolarından kurtuldu. Terzioğlu sadece spor ve diyet ile 6,5 ayda tam 50 kilo verdi.

Kırgın çiçekler oyuncuları şişko nasıl zayıfladı?

Yunus Emre Terzioğlu, Kırgın Çiçekler dizisinde kilolu halleri ile yer almıştı. Ancak 2016 yılında mide ameliyatı dahi olmadan kendi çabasıyla 50 kilo vermeyi başardı. Spor ve diyet sayesinde bu başarıyı kazanan oyuncu, bir süredir ekranda yoktu.

Yunus Emre Terzioğlu kaç kilo?

Yunus Emre Terzioğlu Boyu Kilosu Oyuncu 1,76 m boyunda ve 65 kg ağırlığındadır.

Hüseyin Kağıt nasıl zayıfladı?

Ünlü şarkıcı, zayıflama sürecinde hafif bir diyet programı uyguladı. Sebze ağırlıklı beslendiği için protein alımı yüksek düzeyde gerçekleşti. Protein alımı nedeni ile tok kalma süresi uzadı ve normal öğünler dışında yemek yeme isteği oluşmadı. Şeker alımı azaltılarak kalori açığı meydana getirildi.

Hüseyin Kağıt kaç kilo verdi 2020?

Hüseyin Kağıt, bundan 2 sene öncesine kadar kilo problemi yaşıyordu. Bu problemi atlatmak için birtakım yollara başvurdu. Sonucunda 112 kilodan 90 kiloya kadar geriledi. Yani 22 kilo verdi.

Türkmen nasıl zayıfladı?

‘Yeni Gelin’ dizisinin Türkmen Hala’sı Esin Gündoğdu, 60 kilo birden verdi. Esin Gündoğdu; “2 sene de diyet yaparak 60 kilo verdim. Mide küçültme ameliyatı yaptırmadım. Kilo verdikten sonra oluşan hafif sarkmaları toplattım. 138 kiloydum, şu anda 78 kiloyum.

You might be interested:  33 Gül Ne Anlama Gelir?

Hüzün nasıl zayıfladı?

Şarkıcı Hüzün, fazla kilolarından kurtulmak için yaklaşık 4 yıl önce İstanbul’un önemli hastanelerinden birinde tüp mide ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra ilk etapta 38 kilo veren Hüzün, daha sonra 20 kilo aldı.

Yunus Emre kaç kilo verdi?

Haberimizi okuyarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Yunus Emre Özden hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizin detaylarında. Survivor Yunus Emre 11 kilo vererek tam olarak 73 kilo 900 gram çıkmıştır. 3 Hafta geç başlamasına rağmen çok kilo kaybetmiş gibi görünüyor.

Yunus Emre Terzioğlu aslen nereli?

Sinema ve dizi oyuncusu. 15 Mayıs 1991, İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı -Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk adımı 2013 yılında Kayıp dizisi ile atmıştır.

Hüseyin Kağıt ne ameliyatı oldu?

Ardından da mide küçültme ameliyatı oldu.

Hüseyin Kağıt kaç kilo verdi?

Kilolu haliyle 110 kilo civarında olan Hüseyin Kağıt, verdiği kilolarla 90 kiloya inmeyi başarırken, zayıflama programına devam ederek 80 kilo hedefine ulaşmaya çalışıyor.

Hüseyin Kağıt aslen nereli?

Besteci, şarkıcı, söz yazarı Hüseyin Kağıt, 1 Ocak 1982’de Ankara’nın Haymana ilçesinde doğdu. İlköğretimini Ankara Sincan’da tamamlayan Hüseyin Kağıt ‘ın babası aslen Trabzonlu, annesi Haymanalıdır.

Danla Biliç nasıl zayıfladı?

“TAM 9 KİLO VERDİM” Mide ameliyatı geçirdikten sonra kaç kilo verdiğini açıklamayan Danla Biliç, son çektiği videoda takipçilerine 9 kilo verdiğini duyurdu. Danla, “Kilo vermişmiyim? Tam 9 kilo verdim Kaç kiloya düştün diye sorulduğunda, 7 kiloya kadar söylemiyordum nazar olur diye.

Ayşe Dinçer kaç kilo verdi?

Ayşe Dinçer

Gerçek Adı Ayşe Dinçer
Doğum Tarihi 01.01.1977 (44 yaşında)
Burç İkizler
Boy 1.65
Kilo 57

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector