Okurlar soruyor: Kırgın Çiçekler Eylül Gerçek Adı Ne?

Okurlar soruyor: Kırgın Çiçekler Eylül Gerçek Adı Ne?

Kırgın çiçekler deki Eylül’ün gerçek adı ne?

Eylül karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz’ın Kırgın Çiçekler dizisinden ayırılıp ayrılmayacağı dizi severler tarafından merak ediliyor. Peki oyuncu Biran Damla Yılmaz kimdir?

Kırgın çiçekler eylül kim?

Kırgın Çiçekler adlı dizide hayat verdiği Eylül karakteri ile adından söz ettiren ve popülerliği yakalayan Biran Damla Yılmaz, İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizinde rol aldı. BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR? 28 Haziran 1997 doğumlu olan Biran Damla Yılmaz İstanbul doğumludur.

Kırgın çiçekler deki Cemre’nin gerçek adı nedir?

Kırgın Çiçekler Cemre: Hazar MOTAN.

Kırgın çiçekler deki Eylül nereli?

1986 yılında Gebzede Doğmuştur. Yaşamının büyük bir kısmı Pendikte geçmiştir.

Kırgın çiçekler Polis Ali kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisinde Burak Tozkoparan komiser Ali rolü ile ekranlarda olacak ve kızlarımıza yardım edecek. Genç bir komiser olan Ali ‘nin yardımcısına ise son olarak Kara Yazı dizisinde izlediğimiz Hazal Benli eşlik edecek.

Kırgın çiçekler Cemre Kimdir?

Hazar Motan 13 Aralık 1990, Ankara doğumlu Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. HAYATI: 13 Aralık 1990’da Ankara’da doğdu. 2004’te Damatlık Şapka isimli kısa filmde Güllü karakterini canlandırdı. 2014’te yayınlanan Diğer Yarım dizisinde rol oynadı.Şimdi Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre rolünü canlandırmaktadır.

You might be interested:  Nilüfer Gölyazı Nasıl Gidilir?

Baraj damla kim?

Baraj dizisinde Nehir karakterine Biran Damla Yılmaz hayat vermektedir. Nehir; 25-30 yaşları arasında, genç ve güzel bir kadındır. Yetimhanede büyümüştür. Güçlü duruşunun arkasında son derece duygusal ve kırılgan bir yapıya sahiptir.

Baraj dizisindeki nehir aslen nereli?

Baraj dizisi Nehir de yetimhanede büyüyen bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 Gebze doğumludur.

Dilan Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında başlamış olan Yılmaz halen konservatuvarda okumaktadır. Çılgın Dersane 4: Ada filminde oynamış, Kırgın Çiçekler ve Canevim dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

Kırgın çiçekler dizi seti nerede?

Eylül, Cemre, Kader, Meral ve Songül’ün kaldığı yetimhane sahneleri Kadıköy’de çekilirken, yetimhane için Kadıköy’ün Koşuyolu semtinde yer alan Koşuyolu 1 numaralı Acil Yardım Merkezi’nin bahçesi set olarak kullanıldı.

Kırgın çiçekler kaç yılında oynadı?

Kırgın Çiçekler, 2015-2018 yılları arasında 3 sezon boyunca atv’de yayımlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir.

Burak Yörük aslen nereli?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Yörük 2019 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Burcu ise İkizler’dir. İnstagram ve diğer resmi sosyal medya hesapları üst tablomuzda yer almaktadır. Boyu 1.88 cm, kilosu ise 74’tür.

Baraj Tarık kaç yaşında?

Burak Yörük, 26 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Biran Damla Yılmaz hangi ajansa bağlı?

Oyuncumuz Biran Damla Yılmaz ‘ın başrolde olduğu “Kırgın çiçekler” dizisi yeni bölümleri ile çok yakında ATV ekranlarında..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector