Niyazi Gül Nerede Çekildi?

Niyazi Gül Nerede Çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filminin çekimleri İzmir’in Seferihisar ilçesi ve İstanbul’da gerçekleştirildi. Niyazi Gül Dörtnala filmi oyuncuları arasında Ata Demirer ve Demet Akbağ dışında Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Levent Ülgen, Ferit Kaya yer alıyor.

Niyazi Gül dört nala nerede çekildi?

Sevilen komedi filminin çekimleri İzmir’in Seferihisar ve İstanbul’u farklı noktalarında yapıldı.

Niyazi Gül dörtnala Filmi ne zaman çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği 2015 çıkışlı Türk filmidir.

Niyazi Gül dörtnala kaç yaş üstü?

Aile eşliğinde, 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Dört nala nasıl yazılır?

“Dörtnala mı?” yoksa “Dört nala mı?” Nasıl Yazılır? işte sorunun cevabı aşağıdadır. Bu kelime genellikle Dört nala şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Dörtnala şeklinde olmalıdır.

Boylu poslu nasıl yazılır TDK?

Kelimenin sıfat hali boylu poslu şeklinde yazılır. Boylu poslu ise hem uzun boylu hem de gösterişli, dikkat çekici demektir.

Bastan basa nasıl yazılır TDK?

Türk Dil Kurumu açısından ele alındığında bu kelime, ‘Baştan başa’ şeklinde ayrı olarak yazılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir durumun başından sonuna kadar ele alınması olarak bir anlama sahiptir. Bu kelimenin doğru şekilde yazımı ayrı olarak ele alınmalıdır.

Isı yalıtımı nasıl yazılır TDK?

Türk Dil Kurumu tarafından yalıtım kelimesine karşılık kullanılması önerilen kelime mantolomadır. Isı yalıtımı nasıl yazılır tdk veya Isı izolasyonu nasıl yazılır sorusuna genel olarak ısı mantoloma şeklinde cevap veriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector