Nilüfer Zamanı Sunucusu Kim?

Nilüfer Zamanı Sunucusu Kim?

Başarılı sunucu Nilüfer Batur Beyaz TV ekranlarında Nilüfer Zamanı isimli programı sunmuştur. Batur aynı zamanda Milli Piyango’nun da sunuculuğunu yapmaktadır. Öte yandan Nilüfer Batur Beyaz TV’de Her Açıdan adlı programın da sunuculuğunu yapmaktadır.
Birbirinden farklı kanallarda sunuculuk yapan Nilüfer Batur, 4 Haziran 1980 tarihinde dünyaya geldi. Ankara’da doğan başarılı sunucu, ortaokul ve lise eğitimini Fransız Okulu ve Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Sinema Televizyon bölümünde tamamladı.

Nilüfer Gönenden evli mi?

evli, mutlu, çocuklu. allah mutlu etsin.

Nilüfer hangi liseden mezun?

11 yaşında babasını kaybeden Nilüfer, ilkokulu Firuzağa İlkokulu’nda, orta öğrenimini ise İtalyan Koleji’nde tamamladı. 1970 yılında İtalyan Lisesi’nde öğrenciyken katıldığı Hafta Sonu Gazetesi’nin düzenlediği Altın Plak Ses Yarışması’nda aldığı birincilik müzik kariyerinin dönüm noktası oldu.

Nilüfer hayatta mı?

Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu. 1972 yılında yayımladığı ilk 45’liğinin ardından, 1973’te ‘Dünya Dönüyor’ ile asıl çıkışını yakaladı.

Şarkıcı Nilüfer nerede oturuyor?

Ünlü şarkıcı Nilüfer Beykoz’daki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı. 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutlayan Nilüfer; kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı.

Asena Üner kimdir?

TRT Spor’un kadrosunda bulunan ve spor severlere gündemin en önemli başlıklarını sunan Asena Üner 21 Kasım 1993 doğumlu. 27 yaşında. Aslen Ankaralı. Ankara’da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector