Nilüfer Gürbüz Kim?

Nilüfer Gürbüz Kim?

Oyuncu Buğra Gülsoy ile 5 senedir birlikte olan Nilüfer Gürbüz, spor camiasını önde gelen isimlerinde Türk eski milli futbolcu ve teknik direktör Muharrem Gürbüz’ün kızıdır. Nilüfer Gürbüz İzmir Alsancak’ta dünyaya geldi. Eğitim ve öğrenim hayatı bunun yanında çocukluk dönemleri İzmir’de geçti.
Nilüfer Gürbüz aslen İzmirli. Nilüfer Gürbüz’ün ailesi İzmir’in tanınmış ailelerinden. Nilüfer Gürbüz’ün babası Karşıyaka Spor’un efsane antrenörlerinden Muharrem Gürbüz. Muharrem Gürbüz aynı zamanda Milli Takım’da da oynamış eski bir futbolcu.

Nilüfer Gürbüz boşandı mı?

Ünlü oyuncu, bir dönem evli olduğu Burcu Kara ile tek celsede boşanarak gündeme gelmişti. Burcu Kara’nın boşanma sonrası ‘Bitti! Bunun için şükredeceğimi hiç hayal etmemiştim’ paylaşımı sosyal medyada olay olmuştu. Aradığı mutluluğu Nilüfer Gürbüz’de bulan oyuncunun eşini görenler güzelliğine hayran kalıyor.

Nilüfer Gürbüz oyuncu mu?

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs’ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.

Buğra Gülsoy çocuğu kaç yaşında?

1982 doğumlu olan Buğra Gülsoy, 2021 yılı itibarıyla 39 yaşındadır. 2011-2012 yıllarında oyuncu Burcu Kara ile evli kaldı. 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile evlendi. İkinci evliliğinden 2018 yılında dünyaya gelen çocuğuna ‘Cem’ adını verdi.

Nilüfer Gürbüz hamile mi?

Buğra Gülsoy ve hamile eşi Nilüfer Gürbüz’ün büyük heyecanı Buğra Gülsoy ve hamile eşi Nilüfer Gürbüz, doğum için geldikleri Amerikan Hastanesi önünde görüntülendi.

You might be interested:  Gül Çıray Akbaş Kim?

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy neden ayrıldı?

Burcu Kara, geçen Temmuz’da evlendiği Buğra Gülsoy’dan boşanmak için bir süre önce mahkemeye başvurmuştu. Kara dava dilekçesinde; eşinin ‘evlilikle bağdaşmayan davranışları olduğunu’ öne sürmüştü. Gülsoy, önceki akşam ‘İlk ve son kez konuşacağım’ dedi. Gülsoy şunları söyledi: Evet boşanıyoruz.

Nilüfer Gürbüz hangi dizide oynuyor?

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır.

Buğra Gülsoy boşandı mı?

Buğra Gülsoy eşi Burcu Kara ile boşanıyor. Boşanma sürecinde hiç konuşmayan Buğra Gülsoy daha fazla dayanamadı.

Buğra Gülsoy kaç tane çocuğu var?

38 yaşındaki ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, Misafir dizisiyle ekrana döndü. Bir dönem Burcu Kara ile yaptığı evlilikle gündeme gelen Buğra Gülsoy, 2018 yılında ikinci evliliğini Nilüfer Gürbüz ile yaptı. Bu evliliğinden Cem adından bir oğlu oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector