Nilüfer Belediyesi Nerede?

Nilüfer Belediyesi Nerede?

Nilüfer Belediyesi 40.211121 enlem ve 28.986597 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Konak Mh. ve Nilüfer ilçesine bağlıdır. Nilüfer Belediyesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Nilüfer Belediyesi posta kodu 16110. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 118 metredir.

Nilüfer şu an nerede?

Nilüfer, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 375.000 nüfuslu bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Mudanya, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında da Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleriyle komşudur.

Bursa Nilüfer Belediyesi nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nilüfer Belediyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: B/24, B/32, B/32-A, B/44-B, B/46.
  2. Metro: 2.
  3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı hangi partiden?

Nilüfer belediye başkanları listesi

Belediye Başkanı Başlangıç Parti
Faruk Baykal 27 Mart 1994 Anavatan Partisi
Mustafa Bozbey 18 Nisan 1999 Demokratik Sol Parti
Cumhuriyet Halk Partisi
Turgay Erdem 31 Mart 2019

Bursa Nilüfer e hangi Otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

You might be interested:  Gül Kurusu Rengi Hangi Renklerden Oluşur?

Şarkıcı Nilüfer nerede oturuyor?

Ünlü şarkıcı Nilüfer Beykoz’daki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı. 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutlayan Nilüfer; kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı.

Dünya Dönüyor Nilüfer kaç yılında çıktı?

Dünya Dönüyor, sözleri ve müziği Tuğrul Dağcı’ya ait Nilüfer’in 1973 yılında seslendirdiği şarkı. Şarkıcının 1973 yılında 17 yaşındayken yaptığı ikinci 45’liğinde yer almıştır.

Nilüfer oldu mü?

Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

Nilüfer (şarkıcı)

Nilüfer
Resmî site niluferonline.org
Müzikal kariyeri
Tarzlar Pop
Etkin yıllar 1972-günümüz

Nilüfer Belediyesi hangi metro durağı?

Nilüfer bölgesinde bulunan Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Nilüfer durak, Nilüfer içindeki Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakındır.

Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Yunuseline hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yunuseli Meydanı yakınından geçiyor: B/17, B/24, B/29.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı hangi partiden?

Bursa Büyükşehir Belediyesi

Adaylık
Kıs. Parti
SAADET Saadet Partisi
DP Demokrat Parti
DSP Demokratik Sol Parti

Nilüfer ilçe nüfusu ne kadar?

Nilüfer nüfusu 2021 yılına göre 518.382. Bu nüfus, 255.471 erkek ve 262.911 kadından oluşmaktadır.

Campus Plus Bursa nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Campus Plus adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 43/A, 6/E, B/24, B/44-B, B/46, E/12.
  2. Metro: 2, 3.
  3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.
You might be interested:  Nilüfer Hatun Ortaokulu Nerede?

Bursa merkezden otogara nasıl gidilir?

Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.

Istanbul bursa nasil giderim?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector