Kırgın Çiçekler Songül Kim?

Kırgın Çiçekler Songül Kim?

Gökçe Akyıldız (d. 30 Ekim 1992, Sinop), Türk oyuncudur. 30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğdu. Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur. Çocukluk döneminde oyunculuğa olan ilgisini belli eden Gökçe Akyıldız’ın ilk reklam filmi bir siyasi parti reklamıdır.16 jun. 2021

Gökçe Akyıldız kaç yaşında kiminle evli?

Küçük yaşlardan beri dizilerde rol alan Gökçe Akyıldız 26 yaşında ve aslen Sinoplu. 2017 yılında Mustafa Özyurt ile evlenen Gökçe Akyıldız ‘ın bir de oğlu var. Gökçe Akyıldız başarılı oyunculuk performansının yanı sıra özel hayatı ile de merak ediliyor.

Kırgın çiçekler Songül Kimdir Kaç Yaşında?

Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğu olan Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya geldi.

Gökçe Akyıldız ve Arif Diren Sevgili mi?

Yakışıklı oyuncumuzun gerçek hayatta sevgilisi yoktur. Çünkü o aşk hayatını bir kenara bırakmış ve daha çok iş hayatına ve kariyerine yönlenmiştir diyebiliriz. Kendisine aşk hayatında bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok mutluluklar dileriz.

Gökçe Akyıldız kocasından ayrıldı mı?

Bir dönemin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de Songül karakterine hayat veren güzel oyuncu Gökçe Akyıldız 2017 yılında Mustafa Özyurt ile nikah masasına oturmuştu. Gökçe Akyıldız ‘ın 3 yıl önce evlendiği eşi Mustafa Özyurt ile sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı.

Kırgın çiçeklerin Songülü kiminle evli?

Ekranlarda fırtınalar estiren dizi Kırgın Çiçeklerde Songül karakterine hayat veren oyuncu Gökçe Akyıldız 3 yıl önce Mustafa Özyurt ile evlenmişti.

You might be interested:  Özlem Gül Soyutemiz Hangi Hastanede?

Kırgın çiçekler deki Songül kiminle evli?

Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterine hayat veren, 24 yaşındaki Gökçe Akyıldız evlendi. Hayatını Mustafa Özyurt ile birleştiren Gökçe Akyıldız’ın düğünü bugün.

Gökçe Akyıldız kimdir nerelidir?

30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğdu. Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur. Çocukluk döneminde oyunculuğa olan ilgisini belli eden Gökçe Akyıldız ‘ın ilk reklam filmi bir siyasi parti reklamıdır. 2002 yılında yayınlanan Bir Tutam Baharat filminde Saime karakterini canlandırmıştır.

Akyıldız boşandı mı?

Akyıldız, sosyal medya hesabında eşiyle olan tüm fotoğrafları da sildi. Yıllar önce yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin başrol oyuncularından Gökçe Akyıldız 2017 yılında evlendiği Mustafa Özyurt’la boşandı.

Hazar Motan kimdir nerelidir?

13 Aralık 1990’da Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nde okudu. 1997 yılında gösterime giren Yanlış Saksının Çiçeği filminde çocuk oyuncu olarak rol aldı.

Gökçe Akyıldız ne okudu?

30 Ekim 1992′de Sinop-Ayancık’ta dünyaya geldi. Sultangazi Lisesi’nden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvarı’na girdi ve buradan mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector