Istanbuldan Bursa Nilüfer E Nasıl Gidilir?

Istanbuldan Bursa Nilüfer E Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Nilüfer’e özel aracınız ile gitmek istediğinizde tercih edebileceğiniz yol Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolu ve O – 5 olabilmektedir. 2 saat 30 dakikalık yolculuğunuz 175 km sonra sonlanacaktır. İstanbul’dan Bursa’ya şehirlerarası otobüs seçeneği ile de gidebilmek mümkündür.

Bursa Terminal den Nilüfer’e Nasıl Gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Bursa’dan istanbul’a feribotla nasıl gidilir?

Yenikapı – Bursa Feribot Seferleri

Yenikapı – Bursa arası karşılıklı olarak yapılan feribot seferlerini İDO düzenlemektedir. Araçlı ve araçsız yolcu taşımacılığı yapan seferlerde yolculuk 90 dakika sürmektedir. Yolculuğun varış noktası Güzelyalı Feribot İskelesi’dir. Bilet fiyatları 28 – 30 TL’den başlamaktadır.

Bursa Nilüfer e hangi Metro gidiyor?

Bu Metro hatları Nilüfer Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 2, 3.

Istanbuldan bursaya nasıl gelinir?

İDO ve BUDO’nun gerçekleştirdiği seferler ile birlikte İstanbul’dan Bursa’ya gelebilmek mümkündür. İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler ortalama olarak 50 TL’lik bir fiyata sahiptir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.

You might be interested:  Begonvil Çiçeği Nerede Yetişir?

Bursa otogara hangi otobüs gider?

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Bursa Arabalı feribot fiyatları İstanbul Bursa vapuru 2022 yılında ekonomi sınıfı biletlerde 289 TL’den başlamaktadır. Business 349 TL, First class 650 TL’dir.

Bursa istanbul feribot nereden kalkıyor?

Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında

İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Arabalı vapur kaç TL?

2021 yılında otomobil ve minivan araçlar için 21 lira olan arabalı vapur biniş ücreti yaklaşık yüzde 40 zamla 29 liraya yükseldi. Radyo Trafik’in haberine göre; zamla birlikte yolcu bileti de 8 liradan 10 liraya yükseldi. İstanbul karttan alınan ücret ise 4,03 liradan 5,48 liraya çıktı.

Bursa Ataevlere hangi Metro gider?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ataevler adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 95, B/42-A, B/43, B/46.
 • Metro: 2.
 • Özlüceye hangi Metro?

  Özlüce – 29 Ekim Metro İstasyonu.

  Bursa işkur hangi Metro durağında?

  Nilüfer bölgesinde bulunan İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Ataevler durak, Nilüfer içindeki İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakındır.

  Istanbuldan bursaya günübirlik nasıl gidilir?

  İstanbul’dan Bursa’ya gidebilmek için Esenler otogarından Bursa’ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Ya da yolu daha da kısaltmak için İDO’lar ile Mudanya’ya giden feribotlara bindiğiniz takdirde 1.5 saat sonra Bursa’ya varabilirsiniz.

  Istanbuldan Bursa’ya karayoluyla nasıl gidilir?

  İstanbul’dan İzmit yolunu takip ederek Yalova–Bursa yolundan ilerleyerek Bursa’ya ulaşmak mümkündür. Bu güzergah üzerinde dilerseniz arabalı vapuru kullanabilir, dilerseniz de Osmangazi Köprüsü’nden ücretli geçiş yaparak direkt Bursa sınırlarına giriş yapabilirsiniz.

  You might be interested:  Begonvil Tohumu Nasıl Ekilir?

  İstanbul Bursa arası otobüsle kaç saat sürer?

  İstanbul Bursa Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Sefer saati, kalkış ve varış noktası gibi unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector