Gül Ki Sevgilim Ne Zaman Çıktı?

Gül Ki Sevgilim Ne Zaman Çıktı?

Oğuzhan Koç, Ferhat Göçer’e verdiği “Gül ki Sevgilim” ve ardından Gülben Ergen’le seslendirdiği “Giden Günlerim Oldu” şarkılarıyla hepimizde bir albüm beklentisi yaratmıştı. Beklenti 2009’da başladı ama albüm 2013 sonunda geldi.

Gül ki Sevgilim kime yazıldı?

2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol aldı. Söz ve müziği kendisine ait olan ‘Gül ki Sevgilim’ adlı şarkıyı Ferhat Göçer’e vermiş Gülben Ergen’in ‘Uzun Yol Şarkıları’ albümünde söz ve bestesi kendisine ait olan Giden Günlerim Oldu şarkısına albümde ve klipte eşlik etti.

Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak neden ayrıldı?

İş gezisinden döndükten sonra sevgilisi Oğuzhan Koç’un şüpheli tavırlarından rahatsız olan Koçak, ihanete uğradığını öğrenmişti. Oğuz Koç’un, ‘Bana Baba Dedi’ dizisindeki rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Zeynep Koçak, şimdilerde değişimiyle görenleri şaşkına çeviriyor.

Oğuzhan Koç kaç yaşında nereli?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa’ya taşındı.

Oğuzhan Koç kime beste verdi?

Sonrasında fenomen haline gelen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” komedi programında hem oyunlar yazdı hem de oyuncu olarak yer aldı. Müzikal çalışmalarına da devam eden Oğuzhan Koç, yazdığı ve bestelediği olan “Gül ki Sevgilim” adlı şarkıyı Ferhat Göçer’e vermiştir.

You might be interested:  Fesleğen Nerede Yetişir?

Oğuzhan Koç Zeynep Koçak kiminle aldattı?

Evine birilerinin girdiğinden şüphelenen Zeynep Koçak, takipçilerinden yardım istedi. ‘Başıma bir şey gelirse iki kişiye hakkımı helal etmiyorum’ diyen Zeynep Koçak’ın paylaşımı sonrası akıllara kendisini Yağmur Tanrısevsin ile aldatan Oğuzhan Koç geldi.

Zeynep Koçak şu an ne yapıyor?

ilerde adını çok duyacağımız, yüzünü çok göreceğimiz ve de çektiklerini çok izleyeceğimiz insandır. kendisi son zamanlarda deja vu grubunun çaresiz isimli parçasına hazırladığı klip ile müzik televizyonlarından evlerimize girmekte, ayrıca da şu günlerde 2 35 isimli bir sinema programı üzerinde çalışmaktadır. kendisi

Zeynep Koçak Oğuzhan Koç ne zaman ayrıldı?

Zeynep Koçak ile Oğuzhan Koç 8 yıl aşk yaşamış, tam evleneceklerken 2014’te ayrılmışlardı.

Demet Özdemir kaç yaşında boyu kilosu?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’de doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncusu. Boyu: 1.70 m.

Oğuzhan Koç kaç yaşında doğdu?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Refahiye ilçesinde Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur dünyaya geldi. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa’ya taşındı.

Oğuzhan Koç kiminle beraber?

Son dakika magazin haberi: Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile sevgilisi Oğuzhan Koç evleniyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector