Defne Samyeli’Nin Kızı Hangi Dizide Oynuyor?

Defne Samyeli’Nin Kızı Hangi Dizide Oynuyor?

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu başrolünde Doğu Demirkol’un yer aldığı ‘Doğu’ adlı dijital dizisine konuk olacak. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi isimlerin rol aldığı ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Akıncı’da Defne karakterine hayat veren Deren Talu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Defne Samyeli’nin kızı hangi dizide?

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi ve Deren Talu’nun yer aldığı AKINCI dizisi yayınlanan ilk bölümü ile izleyicisi ile buluştu. AKINCI dizisinde ‘Didem’ karakterine hayat veren Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu güzelliğiyle görenleri kendine hayran bırakırken izleyiciler tarafından sıkça araştırıldı.

Eren Talu hangi dizide oynuyor?

Talu’nun şu an oynadığı Akıncı dizisi şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesidir. Bol aksiyon sahnelerinin yanında hayatın içinden birçok konu da işleniyor.

Deren Talu Akıncı ayrıldı mı?

ATV’de ekranlara gelen, Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı Akıncı dizisinde Didem karakterini canlandıran Deren Talu, inanılmaz bir son dakika kararı ile diziden ayrılma kararı aldı.

Defne Samyeli şu an hangi filmde oynuyor?

Defne Samyeli ‘Sol Yanım’la geliyor

‘Sol Yanım’ın başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor.

Defne Samyeli kaç tane kızı var?

1972 doğumlu olan Defne Samyeli, 2021 yılı itibarıyla 49 yaşındadır. 1995-2011 yılları arasında mimar Eren Talu ile evli kaldı. ‘Deren’ (d.1996) ve ‘Derin’ (d.2003) adlarında iki kız çocuk dünyaya getirdi. 2012-2016 yılları arasında aşk yaşadığı ekonomist Emre Alkin ile nişanlandı fakat evlenmeden ayrıldı.

You might be interested:  Çay Ağacı Yağı Ve Gül Suyu Nasıl Kullanılır?

Defne Samyeli’nin kızı Deren kaç yaşında?

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen 18 yaşındaki kızı Derin Talu, liseden mezun oldu.

Defne Samyeli burnu estetik mi?

En son Okan Bayülgen ile Nokta programının konuğu olan Samyeli, özel yaşamına dair pek çok açıklama yaptı. Program da estetik iddialarına da yanıt verdi. ‘Genelde estetik harikası yazıyorlar. Yüzüme hiçbir şey yaptırmadım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector