Bursa Otogardan Nilüfer Ilçesine Nasıl Gidilir?

Bursa Otogardan Nilüfer Ilçesine Nasıl Gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Bursa Nilüfere hangi otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Bursa Nilüfer e hangi metro gidiyor?

Bu Metro hatları Nilüfer Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 2, 3.

Bursa otogara hangi otobüs gider?

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.

Bursa otogardan üniversiteye nasıl gidilir?

Bursa Otogarı’na yaklaşık 160 metre yakınlıkta bulunan Ovaakça otobüs duraklarına geçiş yapın ve bu duraktan 101 Gemlik otobüslerine binin. Hisar Mahallesi 2 durağında inip yaklaşık 15 dakika yürüyerek Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Istanbul bursa nasil giderim?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

You might be interested:  Bebeklere Papatya Çayı Nasıl Demlenir?

Campus Plus Bursa nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Campus Plus adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 43/A, 6/E, B/24, B/44-B, B/46, E/12.
 2. Metro: 2, 3.
 3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.

Bursa Ataevlere hangi Metro gider?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ataevler adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 95, B/42-A, B/43, B/46.
 • Metro: 2.
 • Özlüceye hangi Metro?

  Özlüce – 29 Ekim Metro İstasyonu.

  Bursa işkur hangi Metro durağında?

  Nilüfer bölgesinde bulunan İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Ataevler durak, Nilüfer içindeki İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakındır.

  Bursa merkezden Bursa terminaline nasıl gidilir?

  Şehreküstü’nden otogara ulaşım; 17/D ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Osmangazi’den otogara ulaşım; Metro-1, 17, 38, 91 91/G ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Nilüfer’den otogara ulaşım; 93/E ve 17 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

  Bursa Otobüs Terminali hangi semtte?

  Bursa Otogarı 40.265335 enlem ve 29.053694 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Alaşarköy Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa Otogarı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  Bursa otogar hangi durak?

  Osmangazi bölgesinde bulunan Bursa Otogar konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Ovaakça 4 durak, Osmangazi içindeki Bursa Otogar konumuna en yakındır.

  B24 nereye gider?

  B/24 Hattı

  B/24 otobüs hattı (Uludağ Üniversitesi), Recep Tayyip Erdoğan Blv. durağından başlayıp U.Ü. Öğrenci Yurdu / Son Durak Yönü durağına gidene kadar 77 duraktan geçiyor. B/24 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:08’da çalışmaya başlıyor ve 22:00’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Bursa h1 nereden kalkıyor?

  H/1 (Burulaş)

  You might be interested:  Begonvil Fidanı Nasıl Yetiştirilir?

  H/1 otobüs hattının ilk durağı Üniversite Dış Peron 3 olup son durağı 4. Durak Sk. durağıdır. H/1 (Demirtaş), her gün çalışıyor.

  Uludağ Üniversitesi ne giden otobüsler?

  Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’ne ’93’ ve ’43H’ numaralı otobüsler gitmektedir. ’93’ 30 dakikada bir, ’43H’ ise 50 dakikada bir kalkmaktadır. Not: Güzargahı itibariyle ’93’ daha kısa zamanda gelmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector