Bursa Otogardan Nilüfer E Nasıl Gidilir?

Bursa Otogardan Nilüfer E Nasıl Gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Bursa Nilüfere hangi Otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Bursa Nilüfer e hangi Metro gidiyor?

Bu Metro hatları Nilüfer Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 2, 3.

Bursa otogara hangi Otobüs gider?

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.

Terminalden Görükleye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları görükleye doğru yakınından geçiyor: 6/E, B/35-K-1, B/46, H/3.

Istanbul bursa nasil giderim?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Campus Plus Bursa nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Campus Plus adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 43/A, 6/E, B/24, B/44-B, B/46, E/12.
 2. Metro: 2, 3.
 3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.
You might be interested:  Dalından Koparılan Gül Nasıl Solmaz?

Bursa Ataevlere hangi Metro gider?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ataevler adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 95, B/42-A, B/43, B/46.
 • Metro: 2.
 • Özlüceye hangi Metro?

  Özlüce – 29 Ekim Metro İstasyonu.

  Bursa işkur hangi Metro durağında?

  Nilüfer bölgesinde bulunan İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Ataevler durak, Nilüfer içindeki İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakındır.

  Bursa merkezden Bursa terminaline nasıl gidilir?

  Şehreküstü’nden otogara ulaşım; 17/D ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Osmangazi’den otogara ulaşım; Metro-1, 17, 38, 91 91/G ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Nilüfer’den otogara ulaşım; 93/E ve 17 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

  Bursa Otobüs Terminali hangi semtte?

  Bursa Otogarı 40.265335 enlem ve 29.053694 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Alaşarköy Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa Otogarı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  Bursa otogar hangi durak?

  Osmangazi bölgesinde bulunan Bursa Otogar konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Ovaakça 4 durak, Osmangazi içindeki Bursa Otogar konumuna en yakındır.

  6k1 nerede?

  6/K-1 otobüs (Yaylacık – Atatürk Cd. / Ring) hattı, Yaylacık Merkez Cami durağından kalkan 122 duraklı RİNG çalışan bir hattır. 6/K-1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:35’da çalışmaya başlıyor ve 19:15’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: hafta içi.

  Bursa Uludağ Üniversitesi ne giden otobüsler?

  Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’ne ’93’ ve ’43H’ numaralı otobüsler gitmektedir. ’93’ 30 dakikada bir, ’43H’ ise 50 dakikada bir kalkmaktadır. Not: Güzargahı itibariyle ’93’ daha kısa zamanda gelmektedir.

  B24 nereye gider?

  B/24 Hattı

  B/24 otobüs hattı (Uludağ Üniversitesi), Recep Tayyip Erdoğan Blv. durağından başlayıp U.Ü. Öğrenci Yurdu / Son Durak Yönü durağına gidene kadar 77 duraktan geçiyor. B/24 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:08’da çalışmaya başlıyor ve 22:00’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector