Bursa Nilüfer E Nasıl Gidilir?

Bursa Nilüfer E Nasıl Gidilir?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir. Bu seçeneklerden ayrı olarak bu mesafeyi özel taksiyi tercih ederek de gidebilirsiniz.

Bursa Terminal den Nilüfer’e Nasıl Gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Bursa Nilüfer e hangi Metro gidiyor?

Bu Metro hatları Nilüfer Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 2, 3.

Görükleye Metro gidiyor mu?

2, Nilüfer bölgesinde bulunan görükleye doğru konumuna giden son Metro aracıdır. 00:46 civarında buradan geçer.

Bursa Nilüfer Belediyesi nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nilüfer Belediyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: B/24, B/32, B/32-A, B/44-B, B/46.
 2. Metro: 2.
 3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.

Bursa otogara hangi otobüs gider?

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.

You might be interested:  Hanımeli Çiçeği Ne Anlama Gelir?

Bursa Ataevlere hangi Metro gider?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ataevler adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 95, B/42-A, B/43, B/46.
 • Metro: 2.
 • Özlüceye hangi Metro?

  Özlüce – 29 Ekim Metro İstasyonu.

  Bursa işkur hangi Metro durağında?

  Nilüfer bölgesinde bulunan İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Ataevler durak, Nilüfer içindeki İşkur-Bursa Çalışma Ve İş Kurumu konumuna en yakındır.

  Görükle metro istasyonu ne zaman gelecek?

  Üniversite – Görükle Hattı 2023’te

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, raylı sistemin yapımına 1998 yalında başladığını ve 2002 yılında Organize Sanayi – Şehreküstü, Küçük Sanayi – Şehreküstü hatları ile hizmete açıldığını hatırlattı.

  Uludağ Üniversitesi hangi metro istasyonu?

  Yıldırım’da bulunduğunuz konumdan Davutdede Bursaray metro duraklarına yürüyün ve bu istasyondan Kestel- Üniversitesi metrosuna binin. Fatih Sultan Mehmet istasyonunda inip İzmir Caddesi çıkışından çıkıp, Fatih Sultan Mehmet İstasyon otobüs duraklarından 93 Uludağ otobüslerine binin.

  Görükle ye hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları bursa görükle yakınından geçiyor: 35/S, 43/H, 6/A, 95/A, H/3.

  Yunuseline hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Yunuseli Meydanı yakınından geçiyor: B/17, B/24, B/29.

  Nilüfer emlak vergisi nereye ödenir?

  Tüm Halkbankası Şubeleri : Halkbankası şubelerinde bankolarda nakit olarak T.C. Kimlik Numarası ve Sicil Numarası ile işlem yapılabilinmektedir. Ayrıca bankanın internet bankacılığı üzerinden vergi ödemeleri – belediye vergi ödemeleri menüsünden işleminizi yapabilirsiniz.

  Bursa Mudanya minibüsleri nereden kalkıyor?

  Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

  You might be interested:  Gül Nasıl Budanır Ne Zaman Budanır?

  Nilüfer şu an nerede?

  Nilüfer, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 375.000 nüfuslu bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Mudanya, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında da Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleriyle komşudur.

  Campus Plus Bursa nasıl gidilir?

  Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Campus Plus adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 43/A, 6/E, B/24, B/44-B, B/46, E/12.
  2. Metro: 2, 3.
  3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector