Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Kim?

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Kim?

Nilüfer belediye başkanları listesi

Belediye Başkanı Başlangıç Bitiş
Mustafa Bozbey 18 Nisan 1999 31 Mart 2019
Turgay Erdem 31 Mart 2019 Görevde

Nilüfer Belediye Başkanı nereli?

Mustafa Bozbey (d. 1962, Nilüfer, Bursa, Türkiye), Bursa, eski Nilüfer Belediye Başkanı ve inşaat yüksek mühendisidir. Side isminde bir kız çocuğu babasıdır. İlkokulu Özlüce İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı.

Nilüfer Belediye başkan yardımcıları kimler?

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Osman Ayradilli, Sibel Özer, Engin Yener, Zafer Yıldız ve Remzi Çınar ile birlikte Aktaş’ı ziyaret eden Başkan Turgay Erdem, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bursa Nilüfer Belediyesi nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nilüfer Belediyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: B/24, B/32, B/32-A, B/44-B, B/46.
  2. Metro: 2.
  3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.

Mustafa Dündar nerenin belediye başkanı?

Serbest Avukatlık, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi XXII. Dönem Bursa Milletvekilliği yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Bursa Osmangazi Belediye Başkanı seçilmiş olup halen bu görevdedir.

Adem Vural kimdir?

Sportif anlamda hakemlik başta olmak üzere birçok görevler üstlenen Adem Vural, TFF Temsilciler Kurulu Üyeliği görevini üstlenmiş, Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şube Başkanlığı görevini de halen yürütüyor. Yazılı ve görsel medyada köşe yazarlığı da yapan Adem Vural, spor yorumculuğuna da devam ediyor.

You might be interested:  Hızlı cevap: Hangi Çiçekler Zehirlidir?

Bursa Nilüfer Kaymakamı kimdir?

1971 yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı.1988′ de girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1992 yılında mezun oldu.1995-1996 yılları arasında Beko Ticareti Anonim Şirketinde çalıştı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kim?

Mevcut büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş, 8 Nisan 2019’dan bu yana görevdedir.

Bursa Nilüfere hangi Otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Nilüfer Belediyesi hangi metro durağı?

Nilüfer bölgesinde bulunan Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Nilüfer durak, Nilüfer içindeki Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakındır.

Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector