Benim Adım Melek Defne Kim?

Benim Adım Melek Defne Kim?

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterini canlandıran Rabia Soytürk, herkesin merak ettiği isim haline geldi. 11 Mart 1996 yılında İstanbul’da doğan genç oyuncu, Sağlık Koleji hemşirelik bölümü mezunudur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır.

Rabia Soytürk estetikli mi?

25 yaşındaki Rabia da estetikli çıktı

Benim Adım Melek teki Vildan kaç yaşında?

Başarılı oyuncu Şebnem Zorlu 1977 yılında doğmuştur. 43 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Böyle mi Olacaktı dizisiyle ilk kez izleyicilerle buluşan Zorlu, 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde rol aldı.

Rabia Soytürk kaç kilo?

Rabia Soytürk, 1.66 metre boyunda, 52 kilo ve Balık burcudur. Rabia Soytürk, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine hayat veriyor.

MasterChef Rabia kaç yaşında?

Rabia Nur, 21 yaşında ve aslen Rizelidir. Liseyi Ortaköy Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan MasterChef Rabia, 2019 yılında Nişantaşı Üniversitesi Aşçılık Mutfak Sanatları Şef Eğitimi Bölümü’nü tamamladı.

Rabia kaç kilo?

1,68 boyunda olan Doya Doya Moda Rabia Ağca, 75 kilo ve 42 beden.

Kiralık aşk ISO bebek kimdir?

Kiralık Aşk – Onur Büyüktopçu – Koray Sargın Kimdir? Karakter Açıklaması: Nam-ı diğer İso, Defne’nin mahalleden arkadaşı. Kahvehane işetiyor.

Benim adım Melek Ömer kaç yaşında?

Mustafa Mert Koç, 1994 yılında Ankara’da doğmuştur. Mert Koç, Eğitimini Atılım Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

You might be interested:  Ruyada Lale Dikmek Ne Anlama Gelir?

Benim Adım Melek teki Vildan kimdir?

Tam bir aile dizisi olan Benim Adım Melek dizisinde Vildan karakterini oynayan oyuncu Şebnem Zorlu’dur. Şirhanlar konağının gelini olan ve doktor Ömer’in annesi Vildan konaktan ayrılmaya karar verilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector