Defne Samyeli Şu An Hangi Dizide Oynuyor?

Defne Samyeli Şu An Hangi Dizide Oynuyor?

Kurtlar Vadisi Pusu – Defne Samyeli – Zeynep Oğuz / Asya Tuna Kimdir?

Diziler » HABER
Defne Samyeli » MENÜ DİZİLER

Eren Talu hangi dizide oynuyor?

Talu’nun şu an oynadığı Akıncı dizisi şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesidir. Bol aksiyon sahnelerinin yanında hayatın içinden birçok konu da işleniyor.

Defne Samyeli KIZI nerede oynuyor?

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu başrolünde Doğu Demirkol’un yer aldığı ‘Doğu’ adlı dijital dizisine konuk olacak. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi isimlerin rol aldığı ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Akıncı’da Defne karakterine hayat veren Deren Talu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Defne Samyelinin kızı kimden?

Eren Talu ve Defne Samyeli’nin kızları Deren Talu magazin dünyasında ve internette son dönemde en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır.

Defne Samyeli kimlerle evlendi?

1972 doğumlu olan Defne Samyeli, 2021 yılı itibarıyla 49 yaşındadır. 1995-2011 yılları arasında mimar Eren Talu ile evli kaldı. ‘Deren’ (d.1996) ve ‘Derin’ (d.2003) adlarında iki kız çocuk dünyaya getirdi. 2012-2016 yılları arasında aşk yaşadığı ekonomist Emre Alkin ile nişanlandı fakat evlenmeden ayrıldı.

Defne Samyeli Boğaziçi ne mezunu?

Defne Samyeli, henüz çocukken TRT İstanbul Rasyosu’nun çocuk kadrosuna girdi. Nişantaşı Anadolu Lisesi’ni üçüncülükle bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’ne girdi ancak iş hayatının yoğunluğu nedeniyle devam edemedi. Yıllar sonra yatay geçiş yaptığı İş İdaresi Bölümü’nden mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector