Defne Samyeli’Nin Dizisi Hangi Kanalda?

Defne Samyeli’Nin Dizisi Hangi Kanalda?

Artık Sol Yanım dizisi her hafta Çarşamba günü Star TV ekranlarında 20.00’da izleyici ile buluşacaktır.

Solyanım Hangi Gün Oynuyor?

Sol Yanım dizisi her Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Sol yanım hangi kanalda izleniyor?

Sol Yanım Star TV’de saat 20:00’de bugün yani 17 Aralık 2020 Perşembe günü canlı yayınlanacak. ‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak.

Sol yanım barbar hangi kanalda?

Sol Yanım (dizi)

Sol Yanım
Kanal Star TV
Resim formatı 576i (16:9 SDTV) 1080i (HDTV)
Ses formatı Stereo
Yayın tarihi 26 Kasım 2020 – 17 Şubat 2021

Sol yanım günü neden değişti?

SOL YANIM DİZİSİNİN NEDEN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ? Sol Yanım dizisinin gün değiştirmesinin sebebi yeni dizi Seni Çok Bekledim olarak öne sürüldü. Bu sebeple Sol Yanım çarşamba gününe Akrep dizisi perşembe gününe alındı.

Sol Yanım niye yok?

Soruları izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Başrollerini Cemre Baysel, Tolga Mendi’nin aldığı Sol Yanım dizisiyle ilgili detaylar haberimizde SOL YANIM DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR? Sol Yanım dizisi başarısız giden reyting grafiği nedeniyle 12. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Sol Yanım nasil bitti?

İhsan ve Nilgün arasındaki aşk yeniden alev alır ve ikili aradıkları huzuru birbirinde bulur. Her şey yoluna girmişken, Erkan’ın dönüşü olayların akışını değiştirir. Onur, bir kızı olduğunu öğrenince Nil ile mutlu evlilikleri büyük bir sınavla karşı karşıya kalır.

You might be interested:  Fesleğen Tohumu Ne Zaman Dikilir?

Sol yani kac bolum?

Güçlü kadrosu ve hikayesi ile seyirci karşısına iddialı bir şekilde çıkan Sol Yanım, ekranlara veda kararı aldı. Beklenen reyting rakamlarını yakalayamayan dizi, 12. bölümle final yapacak.

Barbar dizisi hangi kanalda?

“Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı” dizisi 16 Eylül 2021 Perşembe saat 20.00’de TRT 1 izleyicisiyle buluştu.

Sol Yanım hangi gece?

Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım’dan sevenlerini üzen haber geldi. Her hafta çarşamba akşamları saat 20.00’de seyirci karşısına çıkan Sol Yanım dizisi bu hafta son kez ekrana gelecek. Sol Yanım dizisinin resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan final bölümü fragmanı merak uyandırdı.

Sol Yanım dizisi oynuyor mu?

Star ekranlarının en sevilen dizilerinden Sol Yanım, perşembe akşamları yayın hayatını sürdürüyordu. Dizi, artık çarşamba günleri Star TV’de sevenleriyle buluşacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector