Defne Samyeli Hangi Filmlerde Oynadı?

Defne Samyeli Hangi Filmlerde Oynadı?

Filmografi

 • Babam Sınıfta Kaldı
 • Sol Yanım.
 • İstanbullu Gelin.
 • Kurtlar Vadisi Pusu.
 • Defne Samyeli hangi dizide oynuyordu?

  Sol Yanım (dizi)

  Sol Yanım
  Tür Dram
  Senarist Melis Civelek
  Yönetmen Serdar Gözelekli
  Başrol Özge Yağız Tolga Mendi Cemre Baysel Emre Bey Defne Samyeli Cansel Elçin

  Defne Samyeli KIZI nerede oynuyor?

  Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu başrolünde Doğu Demirkol’un yer aldığı ‘Doğu’ adlı dijital dizisine konuk olacak. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi isimlerin rol aldığı ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Akıncı’da Defne karakterine hayat veren Deren Talu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

  Eren Talu hangi dizide oynuyor?

  Talu’nun şu an oynadığı Akıncı dizisi şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesidir. Bol aksiyon sahnelerinin yanında hayatın içinden birçok konu da işleniyor.

  Defne Samyelinin kızı kimden?

  Eren Talu ve Defne Samyeli’nin kızları Deren Talu magazin dünyasında ve internette son dönemde en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır.

  Defne Samyeli kimlerle evlendi?

  1972 doğumlu olan Defne Samyeli, 2021 yılı itibarıyla 49 yaşındadır. 1995-2011 yılları arasında mimar Eren Talu ile evli kaldı. ‘Deren’ (d.1996) ve ‘Derin’ (d.2003) adlarında iki kız çocuk dünyaya getirdi. 2012-2016 yılları arasında aşk yaşadığı ekonomist Emre Alkin ile nişanlandı fakat evlenmeden ayrıldı.

  Defne Samyeli Boğaziçi ne mezunu?

  Defne Samyeli, henüz çocukken TRT İstanbul Rasyosu’nun çocuk kadrosuna girdi. Nişantaşı Anadolu Lisesi’ni üçüncülükle bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’ne girdi ancak iş hayatının yoğunluğu nedeniyle devam edemedi. Yıllar sonra yatay geçiş yaptığı İş İdaresi Bölümü’nden mezun oldu.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector