Cem Yılmaz Defne Samyeli Ilişkisi Ne Kadar Sürdü?

Cem Yılmaz Defne Samyeli Ilişkisi Ne Kadar Sürdü?

Sunucu Defne Samyeli ile 1,5 yıllık ilişkisini sürpriz şekilde sonlandıran Cem Yılmaz (46), kendisinden 18 yaş küçük oyuncu Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açtı. 2012 yılında evlendiği Ahu Yağtu’dan 2013’te boşanan usta komedyen, sinema filmleri, oyunculuğu ve stand up performanslarının yanı sıra özel

Cansu Dere Cem Yılmaz ilişkisi ne kadar sürdü?

İddialar ışığında Cem Yılmaz, bir dargın bir barışık da olsa 7 yıl süresince aşk yaşadığı Cansu Dere’yi bir türlü unutamamıştı. Ahu Yağtu, Cansu Dere’nin Yılmaz’a attığı bir mesajı yakalayınca da ortalık fena karışmıştı.

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz ilişkisi ne kadar sürdü?

Bir dargın bir barışık devam eden aşk 6 yıl sürdü.

Cem Yılmaz Cansu Dere neden ayrildi?

Bildiğim kadarıyla Cem Yılmaz, Cansu Dere’yi, Ahu Yağtu ile aldatmıştı. Cansu ve Ahu arkadaştı düşünün. Tabii Cem ve Ahu daha sonra evlendi, bir çocukları oldu elbet ama durum aldatılma ile yaşandı.

Cem Yılmaz Cansu Dere kaç yıl çıktı?

7 YIL AŞK YAŞADILAR

Cansu Dere ve Cem Yılmaz, geçmişte 7 yıl boyunca aşk yaşamıştı. Üstelik Cem Yılmaz ve eşi Ahu Yağtu’nun, Cem Yılmaz’ın eski aşkı Cansu Dere’yi unutamadığı için boşandığı iddia edilmişti.

You might be interested:  Pembe Gül Ne Anlama Gelir?

Cansu Dere Cem Yılmaz nasıl tanıştı?

Cem Yılmaz, o dönem manken Cansu Dere’den yeni ayrılmıştı. Arkadaş ortamında Dere’nin kendi ajansıyla çalışmasını sağlayıp destek verdiği Yağtu’yla karşılaştı. İkili arasında kısa sürede başlayan yakınlaşma, daha sonra sinema planıyla devam etti.

Cansu Dere Metin Akdülger ayrıldı mı?

Şahsiyet dizisinin setinde tanışan Cansu Dere ve Metin Akdülger’in yakınlığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Cansu Dere, Bebek’teki evine arkadaşlarını davet ederek birlikteliklerini açıkladı. “Çok keyifli vakit geçiriyoruz” diyen Cansu Dere ve Akdülger’in ayrılığı ise sessiz sedasız gerçekleşti.

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ne zaman sevgili oldu?

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, Kasım 2019’da sevgili olmuş, geçen ekimde yollarını ayırmıştı. Cem Yılmaz yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Mayısta paylaştığı fotoğrafı ise silmedi. Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, Kasım 2019’da sürpriz şekilde aşk yaşamaya başlamıştı.

Serenay Sarıkaya kaç kilo verdi?

Posta’da yer alan habere göre; Sarıkaya, kampa girdi ve 2 haftada tam 4 kilo vermeyi başardı.

Serenay ile Cem Yılmaz ayrıldı mı?

Ancak aşkları uzun sürmedi. 10 ay kadar birlikte olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya daha sonra aşklarını noktalamıştı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ekim ayında kendisine yöneltilen ‘Ayrıldınız mı? ‘ sorusuna ‘Evet, ayrıldık’ cevabını vermiş ve yine magazin dünyasını sarsmıştı.

Cansu Dere kimlerle evlendi?

Cansu Dere evli değildir. 40 yaşındaki güzel oyuncu özel hayatı ile sık sık gündeme gelse de henüz hiç evlilik yapmadı. Cansu Dere, ilk sunuculuk deneyimini Kanal D’deki Çocuk ve Müzik programıyla yaşamıştır. Ardından 2004 yılında Show TVde yayınlanan Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmayı sunmuştur.

Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz neden ayrıldı?

Cem Yılmaz, oğlu Kemal’i yetiştirirken yaptığı bazı hataların eşi Ahu Yağtu ile ayrılığına neden olduğunu söyledi. Cem Yılmaz, “Ben fazla empatik bir babaydım. Belki bu yüzden biz Ahu’yla bu kadar gerildik ve ayrıldık. Fazladan bir anne rolü oynadım” dedi.

You might be interested:  Soru: Hangi Bitki Çayları Karıştırılmaz?

Cansu Dere kiminle birlikte?

Ünlü oyuncu Cansu Dere’nin, dünya ve olimpiyat şampiyonu eskrimci Miles Chamley-Watson ile aşk yaşadığını öğrendim. Evet, yanlış okumadınız; güzel oyuncu, bir dönem ünlü şarkıcı Rihanna ile yaşadığı aşkla da adından söz ettiren İngiliz asıllı Amerikalı eskrimci Miles Chamley-Watson’a gönlüne kaptırmış.

Cansu Dere burnu estetik mi?

Ayrıca güzellik nedir? Güzellik anlayışı topluma ve kültüre göre farklı anlamlar içerir. Bu açıklamanın üzerine ben de ‘Cansu’nun burnunda estetik yok’ derim.

Cem Yılmaz kimlerle çıktı?

Özel hayatı 10 Mart 2012’de Ahu Yağtu ile evlenip 31 Aralık 2013’te resmen boşanmış olan sanatçının, Yağtu ile birlikteliğinden Kemal adında bir oğlu vardır. 2020’de Serenay Sarıkaya ile birliktelik yaşadı.

Cem Yılmazın oğlu kimden?

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftinin oğulları Kemal, kocaman oldu. Ahu Yağtu, oğlu Kemal’le olan sevgi dolu pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor. 2012 yılında dünyaevine girip 2013 yılında yollarını ayıran Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftinin oğulları Kemal Yılmaz, yakışıklılığıyla büyük ilgi görüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector