Yasemin Şaşmaz Kim?

Yasemin Şaşmaz Kim?

Vatan Şaşmaz’ın eşi olarak bilinen Yasemin Adalı, 1976 yılında Ankara’da doğdu. 2000’de Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Yasemin Adalı, konut ve ofis iç mimari tasarımları yapan Yasemin Adalı, üniversite eğitimi sırasında Karaaslan Mimarlık Ltd.

Vatan Şaşmaz’ın karısı doğum yaptı mı?

Ağustos ayında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi.

Vatan Şaşmaz’ın eşi doğum yaptı mı?

Vatan Şaşmaz öldürüldüğünde eşi Yasemin Adalı hamileydi. Yasemin Adalı, önceki gün doğum yaptı. Vatan Şaşmaz’ın oğluna babasının ismiyle birlikte ‘Asil Vatan’ ismi verildi. 43 yaşında yaşamını yitiren sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, ‘Baba olmayı çok istiyorum.

Vatan Şaşmaz kim oldurdu?

Otel odasında ölü bulunan Vatan Şaşmaz’ı, Filiz Aker’in öldürdüğü açıklandı.

Vatan Şaşmaz’ın ilk eşi kimdir?

VATAN ŞAŞMAZ EVLENDİ Mİ? Eski manken olarak bilinen Filiz Aker tarafından Beşiktaş’taki Otelde öldürülen Vatan Şaşmaz, 2015 yılında mimar olan Yasemin Adalı ile evlenmişti.

Vatan Şaşmaz’ın çocuğu doğdu mu?

Eşi Yasemin Adalı henüz hamileyken cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz’ın bebeği de Şubat 2018’de dünyaya geldi ve ‘Asil Vatan’ adıyla herkesi duygulandırdı Sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, ”Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector