Yalan Dünya Defne Bebek Kim?

Yalan Dünya Defne Bebek Kim?

Ebrar Alya Demirbilek, 30 Eylül 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha 3 aylıkken televizyon hayatına adım atmış Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı gibi dizilerde yer almıştır.

Ebrar Demirbilek kimin kızı?

Ebrar Alya’nın annesi Leyla Hanım, babası ise Erdal Bey’dir. Babası butik işletmekte, annesi ise ev hanımıdır. Sude isminde bir ablası vardır.

Ebrar Demirbilek ailesi kimdir?

Ebrar’ın anne ve babası kimdir? : Ebrar’ın tam ismi Ebrar Alya Demirbilek. 3 yaşında olan Ebrar göz rengini hem annesinden hem de babasından almış. Çünkü her ikisinin de gözleri renkli. 30 Eylül 2014 doğumlu olan Ebrar’ın annesi başörtülü ve ev kadını. Babası ise bir butik işletiyor.

Ebrar Demirbilek nasıl ünlü oldu?

Show TV’de yayımlanan Çocuktan Al Haberi adlı programda yer aldı. Şimdiye kadar 5 civarında film ve dizide rol alan Ebrar Alya Demirbilek, Meleklerin Aşkı dizisinde Şirin Çekilmez karakterini canlandırdı. 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çocuk oyuncu ödülüne Ebrar Altınbilek layık görüldü.

Ebrar’ın annesi kim?

Çocuktan Al Haberi’nin 111 Bölümünde; Anneler Günü özel programına Ebrar annesi Yeliz ile katıldı.

Çocuk oyuncu Ebrar kaç yaşında?

Ebrar Alya Demirbilek, 30 Eylül 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha 3 aylıkken televizyon hayatına adım atmış Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı gibi dizilerde yer almıştır. Vecihi Hür Kuş adlı sinema filminde yer alan Ebrar Alya Demirbilek bir çok reklam filminde de boy gösterdi.

You might be interested:  21 Gül Ne Anlama Gelir?

Kutu Bebek Ebrar hangi dizide oynadı?

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çocuk oyuncu ödülüne Ebrar Altınbilek layık görüldü. Hercai dizisinde rol alan Ebrar Demirbilek Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı gibi dizilerde yer almıştı.

Ebrar Alya Demirbilek kaç doğumlu?

EBRAR ALYA DEMİRBİLEK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 30.09.2013’de doğan Ebrar Alya Demirbilek, 6 aylıkken Yalan Dünya dizisinde 13 bölüm yer aldı. Sen Benimsin adlı dizide ve Vecihi Hür Kuş adlı sinema filminde yer alan Ebrar Alya bir çok reklam filminde de boy gösterdi.

Kahraman Babamdaki ömrüm kimdir?

Daha önce, ATV ekranlarında yayımlanan ve yakın bir tarihte final yapan Hercai dizisinde rol alan Ebrar Alya Demirbilek, Kahraman Babam dizisinde, Uğur ve merhume karısı Nilüfer’in kızı Ömrüm karakterine hayat veriyor. İzleyiciler, oldukça başarılı performans sergileyen Ebrar Alya Demirbilek’in yaşını merak ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector