Sıklıkla sorulur: Tema Istanbul Bahçe Nerede?

Sıklıkla sorulur: Tema Istanbul Bahçe Nerede?

Tema İstanbul Bahçe konut projesi, Tem Otoyolu, Güney Yan Yol Üzeri Atakent Küçükçekmece/İstanbul adresinde yer alıyor. Konut projesi ile ilgili bilgilere 0212 970 00 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Tema bahçesi nedir?

Tema parkı, eğlence, macera, kültür, eğitim amaçlı tasarlanmış alanlarda organize edilen etkinliklerin, gösterilerin ve tesis edilen yapıların bir merkez ya da bir grup temanın etrafında planlanan parklardır. Eğlence parklarının kökeni, ortaçağda Avrupa kentlerinde yer alan mutluluk bahçelerine kadar uzanmaktadır.

Tema istanbul evleri hangi mahallede?

Tema İstanbul Evleri Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı Atakent’te inşa ediliyor.

Tema istanbul projesinde kaç konut var?

Tema İstanbul ‘u yakından tanıyın Etapta geliştirilmekte olan 363 daireden oluşan Tema İstanbul Bahçe ile butik yaşam farklı konseptlerde bahçelerle sunulmaktadır.

Tema istanbul depreme dayanıklı mı?

Projenin Tüm Alanları Depreme Karşı Dayanıklı! Çoğumuz “acaba deprem olur mu?” ya da “ deprem olursa binamız yıkılır mı?” sorusunu sık sık kendine soruyor. Depreme tamamıyla dayanıklı bir yapısı bulunan Tema İstanbul ‘un zemin etüt çalışmaları ve yapı denetimleri oldukça özenli bir şekilde yapılmış.

Tema nedir ne anlama gelir?

Tem olarak da bilinen tema, bir yazı ya da sanat eserinde yer alan temel düşünce ve duyguları taşıyan kavram olarak bilinir. Bunun yanı sıra konu ise daha somut ve elle tutulabilir şeyleri kapsayan kavram olarak bilinir. Bir eserin bulunan teması, o eserin konusu anlamına gelmez.

You might be interested:  Bahçe Sarmaşığı Nasıl Dikilir?

Tema parklarda neler olur?

Tema parklarda kaleler, havuzlar, gemiler, kamyonlar, uçaklar, hayvan figürleri, kuleler ve maketler bulunur. Avrupa ve Amerika’da oldukça ilgi gören tema parklar ülkemizde de yaygınlaşmıştır.

Tema istanbul aidat ne kadar?

Henüz proje aşamasında bazı kiralanabilir alanların gelirlerini site yönetimine bırakılarak geliştirilen efektif ve etkin sistem ile Tema İSTANBUL ‘da aidatlar; 143 TL ile 183 TL arasında belirlendi.

Tema istanbul u kim yaptı?

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından İstanbul ‘un Avrupa yakasında Atakent Bölgesi’nde 1.5 milyon metrekare alan üzerinde 2 milyar dolar yatırım ile geliştirilen Tema İstanbul, birçok farklı fonksiyonu içerisinde barındırıyor.

Tema istanbul nasıl gidilir?

Esenler konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tema İstanbul konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 33B, 36CY, 92M, 98Y.
  2. Metro: M1B.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-19, MİNİBÜS: A-72.

Tema istanbul yeni proje ne zaman?

Toplam 363 daireden oluşan Tema İstanbul Bahçe Evleri’nin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Tema istanbul kaç metrekare?

Toplam 1 milyon 500 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilen Tema İstanbul; Tema İstanbul 1.

Tema Park projesi nedir?

Tema park veya eğlence parkı, belli bir temaya dayanan, yaygın bir alanda açık ve kapalı alanlarda yer alan farklı eğlence tesislerinden oluşan eğlence merkezi. Tema parklarında genelde oldukça kalabalık insan gruplarına hitap eden farklı sayıda ve amaçta eğlence yeri, roller coaster ve diğer etkinlikler yer alır.

Atakent 3 etap kaç yılında yapıldı?

Bölgedeki 3 etap halindeki ilk yapılaşmalar 1990 yılında başla- mış ve 2001 yılında tamamlanmıştır.

Tema World Ne Zaman Başlayacak?

Zengin peyzaj alanları, sayısız oyun fırsatları, park ve bahçelerin yer aldığı Tema World 2020 yılında açılacak.

You might be interested:  Taze Gül Yaprakları Ile Ne Yapılır?

Atakent 1 Etap kaç yılında yapıldı?

Sitemiz İstanbul İli – Küçükçekmece İlçesi, Halkalı Atakent Mahallesi 1. Etap 638/ 1 Ada Toplu Konutları adı altında 2008 yılında hayata geçmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector