Okurlar soruyor: Güzel Bahçe Nerede?

Okurlar soruyor: Güzel Bahçe Nerede?

Güzelbahçe, İzmir ‘in en revaçta olan ilçelerinden Çeşme ve Urla’ya yakın bir bölgede yer alıyor. Aynı zamanda şehir merkezine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Sakin ve kaliteli insanların yaşadığı bir bölge olan İzmir ‘in bu güzide ilçesi, eşsiz konumu ile yaşamınızda fark yaratacak özelliklere sahip.

Güzel bahçe nerede bulunuyor?

Güzelbahçe
Coğrafi bölge Ege Bölgesi
İl İzmir
İlçe oluşu 29 Aralık 1993
Alt idari birimler 12 mahalle[göster]

26 

Izmir güzel bahçe nasıl bir yer?

Güzelbahçe, İzmir ‘in en revaçta olan ilçelerinden Çeşme ve Urla’ya yakın bir bölgede yer alıyor. Aynı zamanda şehir merkezine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Sakin ve kaliteli insanların yaşadığı bir bölge olan İzmir ‘in bu güzide ilçesi, eşsiz konumu ile yaşamınızda fark yaratacak özelliklere sahip.

Güzel Bahçe nasıl gidilir?

983, 984, 985 hat numaralı halk otobüsleri ile sağlanmaktadır. Güzelbahçe, Urla ve Seferihisar dolmuşları ilçemizden geçmektedir. İlçe içi ulaşım ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 9 (Özzümrüt Evleri-Siteler), 28 (Kavacık- Güzelbahçe ) hat numaralı halk otobüsleri ile sağlanmaktadır.

Izmir Güzelbahçe hangi semtte?

Güzelbahçe, Türkiye’nin batısında yer alan Ege bölgesinde bulunan İzmir ilinin yaklaşık 28.000 nüfuslu bir ilçesidir. Güzelbahçe ilçesi, İzmir ‘in ilçelerinden doğusunda Narlıdere ve Karabağlar, güneyinde Seferihisar, batısında Urla ilçeleriyle komşudur ve kuzeyiyle İzmir ‘in Ege Denizine kıyısı olan ilçelerindendir.

You might be interested:  Yediveren Gül Ne Zaman Budanır?

Yelki nasıl bir yer?

İzmir kent merkezine 25 km uzaklıktaki Yelki, Güzelbahçe’ye bağlı tarihi bir köy. Güzelbahçe’den Seferihisar yönüne döndükten hemen sonra karşımıza çıkan Yelki, şimdilerde modern villaları ile emlak piyasasının cazibe merkezi olmuş. Kısacası Yelki ‘de köy yaşamı ile modern yaşam yan yana varlık bulabiliyor.

Yelki köyü nereye bağlı?

Yelki Haritası Güzelbahçe ilçesine bağlıdır. Yelki haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Güzelbahçede nerede denize girilir?

Güzelbahçe’de Denize Girilebilecek Yerler Aralarında en dikkat çekeni İzmir’e en yakın plaj unvanlı, Siteler semtindeki plajdır. Belediyenin katkısıyla oluşturulan diğer plajlar ise Gece Pazarı yanında ve Maltepe sahil şeridinde bulunan plajlardır.

Izmir Güzelbahçe Halk Plajına nasıl gidilir?

Toplu taşıma ile gelecek olanlar İzmir otogarına gelmelidirler. Güzelbahçe plajlarına halk otobüsleri ve dolmuşlarla da ulaşmak mümkündür. Plaja hususi aracıyla gelenlerin öncelikle İzmir ‘e gelmeleri gerekiyor. Buradan tabelaları takip ederek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir merkez ile Güzelbahçe arası kaç km?

İzmir Güzelbahçe arası mesafe: 27 kilometre. İzmir Güzelbahçe arası süre: 28 dakika.

Izmir Güzelbahçe hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Güzelbahçe Sahili yakınından geçiyor: 8, 975, 981, 984.

Fahrettin Altay Güzelbahçe arası kaç km?

Fahrettin Altay Mahallesi İzmir İzmir güzelbahçe arası mesafe: 21 kilometre.

Üçyol Güzelbahçe arası kaç km?

İzmir Üçyol İzmir Güzelbahçe arası mesafe, İzmir Üçyol İzmir Güzelbahçe yol haritası, İzmir Üçyol İzmir Güzelbahçe kaç saat kaç km. İzmir üçyol İzmir Güzelbahçe arası mesafe: 26 kilometre.

Izmir’in en güzel ilçesi hangisi?

1- Karşıyaka İzmir’in en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Karşıyaka; hareketli hayatı, ulaşım kolaylığı ve kendine has kültürel havası ile ilin en güzel bölgeleri arasında yer alıyor.

You might be interested:  Papatya Çayı Nasıl Yapılır Ve Faydaları?

Güzelbahçe Karabağlar arası kaç km?

İzmir karabağlar Güzelbahçe arası mesafe: 33 kilometre.

Izmir Güzelbahçe Izmir Konak arası kaç km?

İzmİr Guzelbahce İzmir Konak arası mesafe: 28 kilometre. İzmİr Guzelbahce İzmir Konak arası süre: 34 dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector