Nilüfer Turizm Sahibi Kim?

Nilüfer Turizm Sahibi Kim?

Karar celsesinde tutuksuz sanıklardan Nilüfer Turizm’in sahibi Hüseyin Kayapalı ile Halil İbrahim Uysal hazır bulundu. Başka suçtan hükümlü Erol Evcil ise, ‘İzmir Cezaevi’nde olduğunu, duruşmaya katılmak istemediğini ve son savunmasını avukatlarının yapmasını’ istediğine dair dilekçe gönderdi.
Hüseyin Kayapalı Kimdir? Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

Nilüfer Turizm kime ait?

Nilüfer Turizm’in sahibi Hüseyin Kayapalı, kara para aklama iddiasıyla işadamı Erol Evcil ile birlikte yargılanmıştı. 2012 yılında Evcil 15 yıl, Kayapalı ise 15 yıl 10 ay hapse mahkum olmuştu.

Mustafa Kayapali kimdir?

Mustafa Kayapalı, İslam, İslam Eğitimi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Allah Dostlarından İbret ve Hikmet Öyküleri, Namaza Nasıl Başlanır, Sarsılmayan İman olarak sayılabilir. Mustafa Kayapalı kitapları; Timaş Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Nilüfer Turizm Genel Müdürü kim?

Nilüfer Turizm Genel Müdürü Emrah Gültekin, asil talihli Hüseyin Zümrüt’ü tebrik etti.

Nilüfer Turizm battı mi?

Kaçak işadamı Hüseyin Kayapalı’nın sahibi olduğu Nilüfer Turizm, trilyonları bulan borç ve hacizler nedeniyle göz göre göre batıyor. Otobüsleri terminallere sokulmayan, ödeme yapılmadığı için araçları servise alınmayan, 850 çalışanına 3 aydır maaşları ödenmeyen firmayı almak için sektörden iki rakip şirket talip oldu.

You might be interested:  Beyaz Gül Anlamı Ne Demek?

Bursa Uludağ Turizm sahibi kim?

ferit ve ismail yıldırım kardeşlere ait uludağ, yurtdışından çift katlı otobüs getirme ve ücretsiz kahvaltı ikramı gibi pek çok ilke imza atmasıyla sektörde öne çıkmıştı.

Nilüfer nasıl bir firma?

Nilüfer Turizm Hakkında

2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolculuğuyla ulaşım sektöründeki önemli markalardan biridir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Balıkesir’e kadar pek çok noktada dinlenme tesisleri de bulunan Nilüfer Turizm tüm personellerini, ifa edecekleri görevleri doğrultusunda da eğitmektedir.

Doğan Körfez nereli?

Doğan Altınkaya

Kişisel bilgileri
Tam adı Doğan Altınkaya
Doğum tarihi 11 Şubat 1985
Doğum yeri İzmir, Türkiye
Mevkii Orta saha

İzmir Turizmin sahibi kimdir?

İzmir Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Acun burada yaptığı açıklamada, “Şu an filomuzun yüzde 75’i 2+1 araçtan oluşuyor.

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Pamukkale Jumbo nedir?

İki koltuk arası mesafe 75 cm’dir. Bu sayede koltuğunuzu istediğiniz kadar geri yatırabilir, ayak koyma ve baldır dayama aparatı ile dinlenerek ya da uyuyarak ‘En Keyifli Yolculuk’ları yaşayabilirsiniz. Jumbo seferlerimiz “Zaman Kazandırır”.

Nilüfer Turizm ne zaman kuruldu?

Nilüfer Turizm bugün, “Güvenli Ellerdesiniz” sloganı ile yolcularına hizmet sunmaya devam etmektedir. Nilüfer Turizm 2000 yılının mart ayında Bursa merkezli olmak üzere, Hüseyin Kayaplı tarafından kurulmuş bir otobüs firmasıdır.

Nilüfer artı bilet nedir?

nilüfer turizm’in başlattığı frequent flyer ya da yol kart benzeri oluşum. form doldurma, kart alma derdi yok. internetten direkt üye oluyorsunuz. her yolculuğunuzda bilet tutarınızın %10’u kadar arti para kazanıyorsunuz. 1 arti para = 1 ytl. sonra da biriken arti paralarinizla bedava bilet alıyorsunuz.

You might be interested:  Orkide Nasıl Yapılır?

Nilüfer Turizm Vana gidiyor mu?

Van otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’ in Van Kalkışlı ve Van varışlı otobüs seferleri bulunmaktadır.

Istanbul kalesi otobüs firması kimin?

İstanbul Kalesi Yolcu Yorumları

Kuruluş Tarihi 2012
Firma Merkezi İstanbul
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 59 59
Firma Yorum Sayısı 1
Kurucular Arif Yıldırım

Metro battı mı?

Metro Holding bünyesinde 9 yıl önce kurulan Metro Kargo iflas noktasına geldi. Metro Holding bünyesinde 9 yıl önce kurulan Metro Kargo iflas noktasına geldi. Şirketin yüzlerce çalışanı, birkaç aydan beri maaş alamıyor. Acenteler, tahsilat yapamadıkları için şirket ile yollarını ayırdı; icra takibine başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector