Nilüfer Sözleri Kimin?

Nilüfer Sözleri Kimin?

Müslüm Gürses’in 15 Nisan 2006`da Pasaj Müzik’ten Aşk Tesadüfleri Sever albümündeki, sözlerini Murathan Mungan’ın yazdığı, müziği Sunay Özgür’ün yaptığı şarkıdır. Ayrıca Zeynep Casalini’nin 25 Kasım 2007 tarihinde çıkarttığı single’nin adıdır.

Bana beni geri ver kime ait?

içinde volkanlar patlayan bir söz bütünü. sözleri murathan mungan’a, müziği sunay özgür’e ait olan ve müslüm baba’nın seslendirdiği, çağın ötesinde bir eser.

Çok uzaklarda söz müzik kime ait?

yanlış hatırlamıyorsam sözlerini kayahan ın yazdığı şarkı. orijinali ve müziği loreena mckennitt’e ait olan güzel şarkı

Göreceksin Kendini hangi yıl?

1972 yılında yayımladığı ilk 45’liğinin ardından, 1973’te “Dünya Dönüyor” ile asıl çıkışını yakaladı. “Dünya Dönüyor”un yanı sıra, 70’ler boyunca yayımladığı “Göreceksin Kendini”, “Başıma Gelenler”, “Boşver”, “Kim Arar Seni” gibi şarkılar Türk pop müziği klasikleri arasına girdi.

Müslüm Gürses Nilüfer Arabesk mi?

Müslüm Gürses’in en iyi arabesk şarkılarından birisi olarak nitelendirilen Nilüfer şarkısının sözleri nedir?

Müslüm Gürses şarkı sözleri kime ait?

Ali Tekintüre ilk gençlik yıllarından bu yana arabesk şarkılar için sözler yazmış biri. Yazdığı bin kadar şarkı sözünün 300’e yakını kendi ifadesiyle “hit olmuş.” Arabeskin 3 büyüğü, Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur; onun yazdığı şarkıları söyleyerek milyonlar satan albümler yapmış.

Caddelerde Rüzgar şarkısı kime ait?

Caddelerde Rüzgâr – Söz :Kayahan Söyleyen : Nilüfer.

Caddelerde Rüzgar hangi şarkıdan alıntı?

CADDELERDE RÜZGAR | Çok Uzaklarda – Nilüfer (Türkçe Cover) Tango To Evora – Bak Ne Söylicem! Nilüfer’in seslendirdiği, Müziği Loreena Mckennitt’ a ait, Kayahan’ın ise sözlerini yazdığı Caddelerde Rüzgar şarkısını çok istemiştiniz! 🙂 İyi Dinlemeler!

You might be interested:  Defne Ağacı Tohumu Nasıl Dikilir?

Nilüfer kızı kaç yaşında?

Ünlü şarkıcı Nilüfer’in kızı Ayşe Nazlı 21. yaşına bastı. Anne-kız bir araya gelip doğum günü pastası kesti. Ayşe Nazlı’nın doğum gününde koronavirüse yakalandığını söyleyen ünlü şarkıcı, ‘ Kızım covid oldu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector