Nilüfer Ne Kanseri?

Nilüfer Ne Kanseri?

Pop müzik sanatçısı Nilüfer göğüs kanseri olduğunu açıkladı. 25 Ekim’e ameliyat randevusu alan sanatçı, “Erken teşhisten dolayı kendimi şanslı hissediyorum” dedi Çağımızın büyük hastalığı kanser, sanat dünyasının da korkulu rüyası oldu.

Nilüfer kanser kaçıncı evre?

Süt kanalında bir şeylerin olduğu fark edildi ama tam teşhis koymak için biyopsi yapılması gerekiyordu. Hiç unutmuyorum, bayramdı ve doktorum Meral Demirel, bana biyopsi sonucunu e- mail’le yolladı. Maalesef süt kanalında sıfır evre bir kanser türü olduğu söylendi.

Nilüfer ne hastası?

İki gün önce doktoru Meral Demirel’e yaptırdığı muayene sırasında kendisine kanal içi erken evre meme kanseri teşhisi konulduğunu belirten Nilüfer, KKTC’de vereceği konserini aniden iptal edince hastalığını açıklamak zorunda kaldı. Nilüfer, teşhisin ardından hemen doktoruyla ameliyat programı yaptı.

Nilüfer kaç yaşında kanser oldu?

’56 yaşında kronik astım olan ünlü sanatçı Nilüfer Meme kanseri teşhisi kondu Ameliyat olacak’ 37 yıl önce, daha 15 yaşındayken, aynı haberi annemle ilgili almıştım

Nilüfer Ne kanseri geçirdi?

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Nilüfer’de göğüs kanseri, ufak bir leke ile başladı. İlk başlarda kanserin kurtuluşu olmayan bir hastalık olduğunu düşünse de, kanser hastaları için önemli iki şey olan sabır ve moral, onu ayakta tutmaya yetti.

You might be interested:  Nilüfer Imam Hatip Lisesi Hangi Otobüs Gider?

Zuhal Olcay ne kanseri oldu?

Uzun yıllar oyunculuk yapmak gibi bir planım vardı ancak kolon kanseri olduğumu öğrendiğim gün hayatım değişti. Birden setlerden hastane yatağında buldum kendimi.’

Ünlü oyuncu kanseri yendi mi?

Geçtiğimiz yıl Menajerimi Ara dizisinden ayrılarak, kanser tedavisi için hastaneye yatan Canan Ergüder, kanseri yendi. Ünlü oyuncu, 9 Şubat akşamı SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Oğlum dizisiyle ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Hangi ünlü kanser oldu?

Ünlü oyuncu gördüğü tedavilerin ardından kanseri yendi.

 • DEFNE SAMYELİ – RAHİM KANSERİ
 • OYA BAŞAR – MEME KANSERİ
 • ARZUM ONAN – LENF KANSERİ
 • VAHİDE PERÇİN – MEME KANSERİ
 • YILDIZ TİLBE – RAHİM KANSERİ
 • DENİZ UĞUR – MEME KANSERİ
 • YILMAZ MORGÜL – CİLT KANSERİ
 • NİLÜFER – MEME KANSERİ
 • Vahide Gördüm ne kanseri oldu?

  Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu Vahide Gördüm, eski hastalığıyla gündeme geldi. Meme kanseri hastalığı geçiren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin usta ismi Vahide Gördüm, başarılı bir dönem geçirerek hastalığını yenmeyi başardı.

  Defne Samyeli ne kanseri oldu?

  Defne Samyeli, 2000’de rahim kanserine yakalandığını öğrendi. New York’ta ameliyat geçiren Samyeli uzun bir tedavi süresinden sonra Türkiye’ye tamamen iyileşmiş olarak döndü.

  Arzum Onan meme kanseri oldu mu?

  Arzum Onan, meme kanseri riski taşımadığını, o nedenle durumu fazla önemsemediğini açıkladı. Milliyet’in haberine göre; göğsünden aldırdığı kitlenin iyi huylu bir tümör olduğunu söyleyen Onan, ‘Meme kanseri değilim.

  Nilüfer nerede yaşıyor?

  Ünlü şarkıcı Nilüfer Beykoz’daki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı. 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutlayan Nilüfer; kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı.

  You might be interested:  Atatürk Çiçeği Ne Sıklıkla Sulanır?

  Nilüfer oldu mu?

  Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

  Nilüfer (şarkıcı)

  Nilüfer
  Resmî site niluferonline.org
  Müzikal kariyeri
  Tarzlar Pop
  Etkin yıllar 1972-günümüz

  Nilüfer’in çocuğu var mı?

  Ayşe Nazlı Yumlu, 22 Temmuz 1999 yılında dünyaya geldi. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @aysenazliyumlu kullanıcı adıyla yer almaktadır. Doğduğunda Çocuk Esirgeme Kurumu’nda bırakılan Ayşe Nazlı, 4 aylıkken ünlü şarkıcı Nilüfer Yumlu tarafından evlatlık edinildi.

  Nilüfer iyileşti mi?

  YAZ BAŞINDA İYİLEŞMİŞ OLACAĞIM

  Akciğerdeki mantar enfeksiyonları tamamen yok olabilen, ancak uzun tedavi gerektiren bir rahatsızlık. Bu nedenle Nilüfer, tüm zamanını evinde dinlenerek geçiriyor ve tedavisine de evinde devam ediyor.

  Nilüfer e ne oldu?

  Bundan 2 ay önce, evli bir adama kuma olarak kaçtığı için pişman olan ve ailesinin yanına dönen Nilüfer adındaki genç kız, yine aynı adama kaçtı. Esra Erol’un stüdyosunda annesi ile karşı karşıya gelen Nilüfer, kendisine engel olmak isteyen annesini iterek yere düşürdü.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector